Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 10:37
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 сентября 2011, 09:23

На Житомирщині радник Президента України Віталій Журавський провів зустріч з освітянами

Проте головною метою заходу стало прагнення дізнатися безпосередньо на місцях про
Позавчора в Черняхівському районі перебував радник Президента України Віталій Журавський. Зустрічі із педагогічними колективами навчальних закладів району Віталій Станіславович приурочив до наступаючого професійного свята освітян.

Проте головною метою заходу стало прагнення дізнатися безпосередньо на місцях про проблеми, та визначити, які корекції в сфері освіти потрібно робити, щоб працювати на освітян.

Це дуже важливо для розробки нормативних документів та змін до Законів, які регулюють питання освіти, - зазначив радник Президента України. Поїздка Віталія Журавського до Черняхівського району носила і приємний характер. Він привіз відзнаки для педагогів від Національної Академії педагогічних наук України та матеріальне заохочення від свого благодійного фонду.

В Головинській гімназії такі відзнаки Віталій Журавський вручив вчительці початкових класів Тамарі Левківській та вчительці математики Катерині Васильчук.

Катерина Васильчук, вчителька математики Головинської гімназії: «Це якось так неочікувано для мене… Але я думаю, що це мене ще раз надихає на те, що треба працювати ще краще, докладати максимум зусиль, щоб давати знання дітям, щоб вони могли з багажем цих знань піти в життя…»

В кожному навчальному закладі зокрема, і в галузі загалом щодня виникає багато проблем і питань. Більшість з них потребують реагування із столиці, бо самотужки педагогам їх долати важко.

Віталій Журавський, радник Президента України: «Я хочу почути від них безпосередньо, які проблеми є в тій, чи іншій школі. І важливо тут ще й бачити очі людей, чути що їх найбільше хвилює. Люди розкриваються…І вони оформляють різні заявки під час цих зустрічей до мого фонду, фонду Віталія Журавського, ми їх розглядаємо, і ,я думаю, що більшість тих питань, які вони ставлять, ми можемо вирішувати.»

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...