Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 січня 11:11
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 сентября 2011, 09:25

Спікер парламенту Японії після бесіди з Януковичем, побажав зустрічі з житомирянами

Спікер парламенту Японії пан Такахіро Йокомічі прибув в Україну з метою ознайомлення із заходами, які вживалися в нашій країні з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції аби використати наш досвід у себе, в Японії, де у березні цього року сталася схожа аварія на АЕС Фукусіма-1.

Після офіційних зустрічей з Президентом України Віктором Януковичем і зі своїм колегою – головою Верховної Ради України Володимиром Литвином пан Такахіро Йокомічі побажав провести зустріч з членами ради фонду «Заложники Чорнобиля» і його директором Володимиром Киричанським та головою фонду «Пожежні Чорнобиля» Борисом Чумаком, який під час аварії очолював пожежне управління Житомирської області.

Відбувся відвертий обмін думками. Почесного гостя також зацікавила діяльність фонду. Він щиро подякував за акцію «Допоможемо Японії», за придбані дозиметри, які вже знаходяться в Японії.

«Ми залюбки використаємо ваш досвід по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у себе, - сказав пан Такахіро Йокомічі і додав – Наші журналісти лише критикують, а ваші ще й допомагають потерпілим».

Під час зустрічі йшлося також про програму «КУСАНОНЕ», зокрема про постійне шефство японської сторони над Народницьким районом, про майбутнє автономної енергетики та про альтернативні види енергії.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...