Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 08 серпня 19:12
Анонси
В епіцентрі
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машиниУ Новоград-Волинському районі відкрили ще одну поліцейську станціюДесять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів Європи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 октября 2011, 08:59

Микола Боровець: Підготовка Житомира до зими проходить за планом

Починаючи з травня поточного року виконано максимально можливий об’єм робіт та реалізовано
Микола Боровець: Підготовка Житомира до зими проходить за планом
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Управлінні по зв'язках з громадськістю Житомирської міської ради, на сесії міської ради заступник міського голови Боровець М.П., доповідаючи про стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період звернув увагу на реальну ситуацію у цій сфері, виконаний фронт робіт та проблеми, які необхідно розв’язати в найближчий період.

Починаючи з травня поточного року виконано максимально можливий об’єм робіт та реалізовано виділені на це кошти. Загальна сума коштів, витрачених на заходи з підготовки об’єктів КП «Теплокомуненерго» складає 5,6 млн. грн., КП «Водоканал» - 2,98 млн. грн. Житомир став четвертим містом в Україні, яке заключило договір на постачання газу з «Нафтогаз України», так як має найвищий відсоток розрахунків за спожитий газ (84%).

Сьогодні ще ведуться роботи на об’єктах міста, які мають бути завершені до 10 жовтня 2011 року. Оцінка депутатів проведеним роботам була позитивною. Як зазначив голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Геннадій Забродський, що незважаючи на значні проблеми у житлово-комунальній галузі, кошти, виділені на потреби цієї сфери використані раціонально і проведену роботу можна визнати задовільною.

Депутатами також було підтримано рішення про заборону алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в підприємствах торгівлі, крім громадського харчування, на території міста Житомира з 23.00 до 08.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята.

RuporZT
Автор статті: Микола Боровець: Підготовка Житомира до зими проходить за планом

Погода, Новости, загрузка...