Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 08 грудня 10:17
Анонси
В епіцентрі
Призначено нового прокурора Житомирської області
Призначено нового прокурора Житомирської області
Призначено нового прокурора Житомирської областіВолодимир Федоренко провів особистий прийом громадянВіталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 сентября 2011, 08:52

Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять

Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять «Я хотів би, що ви розділяли гарантії державні та гарантії міські, - сказав Дебой. – Свої гарантії ми виконуємо стовідсотково. І маючи перевиконання бюджету майже на 6,5 мільйонів, ми на чергову сесію плануємо винести додаткові соціальні питання
Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять «Вчителі – реалісти, які роблять свою справу. Вони багато не просять», - переконує міський голова Володимир Дебой.

Чи отримають житомирські вчителі премію відповідно до 57 статті Дебой поки що сказати не може. Каже, що усе залежить тільки від держави.

«Я хотів би, що ви розділяли гарантії державні та гарантії міські, - сказав Дебой. – Свої гарантії ми виконуємо стовідсотково. І маючи перевиконання бюджету майже на 6,5 мільйонів, ми на чергову сесію плануємо винести додаткові соціальні питання і отримати фінансування додаткове, яке не закладали в бюджет».

Нагадаємо, що 57 стаття закону «Про освіту» передбачає виплату вчителям допомоги на оздоровлення та щорічну винагороду за зразкове виконання своїх службових обов'язків.

У 2000 році житомирські вчителі судились із міською радою через те, що гроші за цю статтю не отримували.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...