Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 21 січня 22:21
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 сентября 2011, 08:52

Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять

Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять «Я хотів би, що ви розділяли гарантії державні та гарантії міські, - сказав Дебой. – Свої гарантії ми виконуємо стовідсотково. І маючи перевиконання бюджету майже на 6,5 мільйонів, ми на чергову сесію плануємо винести додаткові соціальні питання
Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять «Вчителі – реалісти, які роблять свою справу. Вони багато не просять», - переконує міський голова Володимир Дебой.

Чи отримають житомирські вчителі премію відповідно до 57 статті Дебой поки що сказати не може. Каже, що усе залежить тільки від держави.

«Я хотів би, що ви розділяли гарантії державні та гарантії міські, - сказав Дебой. – Свої гарантії ми виконуємо стовідсотково. І маючи перевиконання бюджету майже на 6,5 мільйонів, ми на чергову сесію плануємо винести додаткові соціальні питання і отримати фінансування додаткове, яке не закладали в бюджет».

Нагадаємо, що 57 стаття закону «Про освіту» передбачає виплату вчителям допомоги на оздоровлення та щорічну винагороду за зразкове виконання своїх службових обов'язків.

У 2000 році житомирські вчителі судились із міською радою через те, що гроші за цю статтю не отримували.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...