Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 квітня 04:11
Анонси
В епіцентрі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в ЖитомиріВіра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 сентября 2011, 08:52

Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять

Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять «Я хотів би, що ви розділяли гарантії державні та гарантії міські, - сказав Дебой. – Свої гарантії ми виконуємо стовідсотково. І маючи перевиконання бюджету майже на 6,5 мільйонів, ми на чергову сесію плануємо винести додаткові соціальні питання
Дебой каже, що вчителі – скромні люди, які багато не просять «Вчителі – реалісти, які роблять свою справу. Вони багато не просять», - переконує міський голова Володимир Дебой.

Чи отримають житомирські вчителі премію відповідно до 57 статті Дебой поки що сказати не може. Каже, що усе залежить тільки від держави.

«Я хотів би, що ви розділяли гарантії державні та гарантії міські, - сказав Дебой. – Свої гарантії ми виконуємо стовідсотково. І маючи перевиконання бюджету майже на 6,5 мільйонів, ми на чергову сесію плануємо винести додаткові соціальні питання і отримати фінансування додаткове, яке не закладали в бюджет».

Нагадаємо, що 57 стаття закону «Про освіту» передбачає виплату вчителям допомоги на оздоровлення та щорічну винагороду за зразкове виконання своїх службових обов'язків.

У 2000 році житомирські вчителі судились із міською радою через те, що гроші за цю статтю не отримували.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...