Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 08 серпня 19:41
Анонси
В епіцентрі
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машиниУ Новоград-Волинському районі відкрили ще одну поліцейську станціюДесять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів Європи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 сентября 2011, 08:52

Геннадій Зубко: Влада неспроможна забезпечити гідне життя мільйонам українських пенсіонерів

Геннадій Зубко: Влада неспроможна забезпечити гідне життя мільйонам українських пенсіонерів «Чинна влада не може і не хоче думати про добробут людей. Керівники держави відмовились і від своїх передвиборчих обіцянок, і від рішень, які приймала їх же провладна більшість». Так голова Житомирської обласної організації «Фронт Змін» Геннадій Зубко прокоментував скасування Верховною Радою 6 вересня поправки Арсенія Яценюка
Геннадій Зубко: Влада неспроможна забезпечити гідне життя мільйонам українських пенсіонерів «Чинна влада не може і не хоче думати про добробут людей. Керівники держави відмовились і від своїх передвиборчих обіцянок, і від рішень, які приймала їх же провладна більшість». Так голова Житомирської обласної організації «Фронт Змін» Геннадій Зубко прокоментував скасування Верховною Радою 6 вересня поправки Арсенія Яценюка у законі про пенсійну реформу, що був ухвалений депутатами у липні.

Поправка лідера «Фронту Змін» №40 передбачала оновлення пенсій 10 мільйонам пенсіонерів України. Механізм реалізації поправки простий: нараховувати пенсії з середньої зарплати за 2009 рік, а не за 2006-2008 роки, як це роблять тепер.

«Арсеній Яценюк запропонував механізм розрахунку пенсії не з 928 гривень, а з 1650 гривень. Завдяки цій поправці пенсіонери щомісяця могли отримувати на 334 гривні більше. Для реалізації поправки потрібно 35 мільярдів гривень. Кошти віднайти пропонувалось в конкретних сумах з економії видатків на чиновників, утримання державних дач та скорочення фінансування депутатських пільг», - розповідає Геннадій Зубко про механізм дії скасованої поправки №40.

На думку депутата облради, «переголосування Пенсійної реформи доводить, що влада неспроможна забезпечити гідне життя мільйонам українських пенсіонерів».

«Подібні рішення свідчить, що влада не бажає покращувати життя пенсіонерів. Вона бажає витрачати державні гроші на покращення лише свого життя. Це не припустимо. Тому Арсеній Яценюк наполягає на зверненні до Конституційного суду щодо визнання рішення неконституційним. А провладній більшості варто пам’ятати, що за всі свої дії доведеться відповідати й звітувати перед своїми виборцями», - підсумовує сказане Геннадій Зубко.

житомир ньюс
Погода, Новости, загрузка...