Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 28 вересня 03:22
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Тabloid
3 октября 2011, 20:11

Ляшко згадав про "наркоманське минуле" та вагон зерна

За словами депутата, ігрові автомати для нього були щось на кшталт наркотиків. У таких
Ляшко згадав про "наркоманське минуле" та вагон зерна
Депутат Олег Ляшко, який полюбляє світитися у трусах, розповів про свої минулі грішки. Він зізнався, чим заробляє на життя та згадав про жінку, яка від нього народила.

"Маму моєї доньки (8-річної Владислави) звуть Росіта. Познайомилися з нею в залі гральних автоматів на бульварі Лесі Українки. Я бігав туди у перерві між випуском опозиційної газети. Насправді це була хвороба", - розповів Ляшко в інтерв'ю "Gazeta.ua".

За словами депутата, ігрові автомати для нього були щось на кшталт наркотиків. У таких закладах він провів чимало безсонних ночей.

Та Олег Валерійович запевняє, що не лише програвав там гроші, а й інколи "знімав" немалі суми.

"Максимум, що вигравав - 80 тисяч гривень. Зробив за них ремонт в квартирі. Але я не менше й програвав. Бо це як наркоманія. Все здається, що ось ще 100 доларів засунеш і щось виграєш. А воно затягує і затягує. А потім ледь не без трусів йдеш. Словом, дурня то все було", - каже тепер Ляшко.

"Хоч до такої дурниці, як програти квартиру не доходив, але бувало, що останні гроші програвав. Тому потім був одним із ініціаторів закону про їх закриття. А кинув грати, як став депутатом Верховної Ради у 2006-му році. Мені стало соромно. Думаю: "Депутат Верховної Ради ходить грає в автомати", - зізнався лідер Радикальної парті.
Депутат відремонтував квартиру за рахунок ігрових автоматів

Однак не самими ігровими автоматами Ляшко заробляв собі на життя. Так, депутат запевняє, що жив за рахунок журналістики.

"Я працював журналістом опозиційної газети. Десь якийсь бізнес був, книжки видавали. Та чим ми тільки не займалися. Тоді при Кучмі ж виживати треба було. Пам'ятаю навіть зерно продавав. В якомусь колгоспі купив вагон зерна, а в другий перепродав. Головне, що не вкрали. Бо якби вкрали, то зараз судили б", - зауважив він.
Ляшко колись і зерно продавав

Наразі ж Ляшко божиться, що живе на зарплату:

"Зараз живу на депутатську зарплату. Це 14 тисяч гривень. По-друге, продав кусок землі, а гроші поклав в банк і маю відсотки".

Наостанок Ляшко похвалився своїм черговим досягненням. Так, ще одним грішком депутата було паління: він викурював по дві пачки цигарок на день.
Олег Ляшко похвалився грошима в банку

"Палити кинув на 35 років. Сидів якось і думаю: "Який же собі подарунок зробити?". І вирішив кинути палити. Просто припинив і ось чотири роки і жодної цигарки. Це все залежить від установки", - зауважив нардеп.
За матеріалами: tabloid.pravda.com.ua
Погода, Новости, загрузка...