Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 01 березня 03:13
Анонси
В епіцентрі
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиків
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиків
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиківШколярка з Чуднівщини стала Чемпіонкою України з легкої атлетикиЖитомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Тabloid
12 апреля 2012, 12:04

Сергій Рижук про Пасхальні свята, піст, гнів дружини та домашню ковбасу. Відео

телестудії «Союз-ТВ», губернатор Житомирщини Сергій Рижук торкнувся особистої теми. А саме - розповів свої спогади з дитинства щодо святкування Пасхи.домашню ковбасу
Сергій Рижук про Пасхальні свята, піст, гнів дружини та домашню ковбасу. Відео
ЖИТОМИРСЬКІ НОВИНИ Вчора, 11 квітня, під час прямого ефіру в телестудії «Союз-ТВ», губернатор Житомирщини Сергій Рижук торкнувся особистої теми. А саме - розповів свої спогади з дитинства щодо святкування Пасхальних свят.

На запитання ведучої, чи губернатор дотримується Посту, Сергій Рижук відповів, що дружина дуже гнівається на нього, за те що він постить:

«Дружина дуже гнівиться, що я пощу. Тому що той, хто в дорозі, той хто в таких клопотах публічних… То я не дуже суворо, легко, але особливо в останній тиждень чому б і ні… навіть дуже корисно», - розповів губернатор.


ЧИТАЙТЕ ЩЕ Губернатор про свою дружину Людмилу


«Це таке завжди величне у моїй родині свято. В радянські часи у нас була одна іконка. І вона була схована у кутку на печі. А нас там, п’ятеро дітей виростало. У ввечері мама у банячку цибулиння, яйця… Але особливо любив я і люблю, як начиняють домашню ковбасу. Коли воно там все проперчене, сире м'ясо, то так і хочеться його взяти. А потім у холодній коморі заносить батько. Це дуже така трапеза…», - поділився своїми спогадами Сергій Миколайович, та звернувся:

«Хочеться, щоб кожна родина у цей день не думала, що гривні не хватає аби підготовитися до цього величного свята. Тому що Воскресіння Христа, це справді перемога добра над злом. І в цей день хочеться щоб ми більше вірили і менше говорили про чорне»

ВІДЕО
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...