Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 24 лютого 02:14
Анонси
В епіцентрі
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбо
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбо
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’яЖитомирські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг з ДонеччиниЗеленський нагородив відому житомирську волонтерку Юлію Толмачову орденом Княгині Ольги І ступеня

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Тabloid
12 апреля 2012, 12:04

Сергій Рижук про Пасхальні свята, піст, гнів дружини та домашню ковбасу. Відео

телестудії «Союз-ТВ», губернатор Житомирщини Сергій Рижук торкнувся особистої теми. А саме - розповів свої спогади з дитинства щодо святкування Пасхи.домашню ковбасу
Сергій Рижук про Пасхальні свята, піст, гнів дружини та домашню ковбасу. Відео
ЖИТОМИРСЬКІ НОВИНИ Вчора, 11 квітня, під час прямого ефіру в телестудії «Союз-ТВ», губернатор Житомирщини Сергій Рижук торкнувся особистої теми. А саме - розповів свої спогади з дитинства щодо святкування Пасхальних свят.

На запитання ведучої, чи губернатор дотримується Посту, Сергій Рижук відповів, що дружина дуже гнівається на нього, за те що він постить:

«Дружина дуже гнівиться, що я пощу. Тому що той, хто в дорозі, той хто в таких клопотах публічних… То я не дуже суворо, легко, але особливо в останній тиждень чому б і ні… навіть дуже корисно», - розповів губернатор.


ЧИТАЙТЕ ЩЕ Губернатор про свою дружину Людмилу


«Це таке завжди величне у моїй родині свято. В радянські часи у нас була одна іконка. І вона була схована у кутку на печі. А нас там, п’ятеро дітей виростало. У ввечері мама у банячку цибулиння, яйця… Але особливо любив я і люблю, як начиняють домашню ковбасу. Коли воно там все проперчене, сире м'ясо, то так і хочеться його взяти. А потім у холодній коморі заносить батько. Це дуже така трапеза…», - поділився своїми спогадами Сергій Миколайович, та звернувся:

«Хочеться, щоб кожна родина у цей день не думала, що гривні не хватає аби підготовитися до цього величного свята. Тому що Воскресіння Христа, це справді перемога добра над злом. І в цей день хочеться щоб ми більше вірили і менше говорили про чорне»

ВІДЕО
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...