Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 12:50
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Тabloid
12 апреля 2012, 12:04

Сергій Рижук про Пасхальні свята, піст, гнів дружини та домашню ковбасу. Відео

телестудії «Союз-ТВ», губернатор Житомирщини Сергій Рижук торкнувся особистої теми. А саме - розповів свої спогади з дитинства щодо святкування Пасхи.домашню ковбасу
Сергій Рижук про Пасхальні свята, піст, гнів дружини та домашню ковбасу. Відео
ЖИТОМИРСЬКІ НОВИНИ Вчора, 11 квітня, під час прямого ефіру в телестудії «Союз-ТВ», губернатор Житомирщини Сергій Рижук торкнувся особистої теми. А саме - розповів свої спогади з дитинства щодо святкування Пасхальних свят.

На запитання ведучої, чи губернатор дотримується Посту, Сергій Рижук відповів, що дружина дуже гнівається на нього, за те що він постить:

«Дружина дуже гнівиться, що я пощу. Тому що той, хто в дорозі, той хто в таких клопотах публічних… То я не дуже суворо, легко, але особливо в останній тиждень чому б і ні… навіть дуже корисно», - розповів губернатор.


ЧИТАЙТЕ ЩЕ Губернатор про свою дружину Людмилу


«Це таке завжди величне у моїй родині свято. В радянські часи у нас була одна іконка. І вона була схована у кутку на печі. А нас там, п’ятеро дітей виростало. У ввечері мама у банячку цибулиння, яйця… Але особливо любив я і люблю, як начиняють домашню ковбасу. Коли воно там все проперчене, сире м'ясо, то так і хочеться його взяти. А потім у холодній коморі заносить батько. Це дуже така трапеза…», - поділився своїми спогадами Сергій Миколайович, та звернувся:

«Хочеться, щоб кожна родина у цей день не думала, що гривні не хватає аби підготовитися до цього величного свята. Тому що Воскресіння Христа, це справді перемога добра над злом. І в цей день хочеться щоб ми більше вірили і менше говорили про чорне»

ВІДЕО
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...