Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 24 лютого 01:54
Анонси
В епіцентрі
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбо
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбо
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’яЖитомирські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг з ДонеччиниЗеленський нагородив відому житомирську волонтерку Юлію Толмачову орденом Княгині Ольги І ступеня

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Тabloid
9 августа 2012, 22:25

Брежнєва: Я не чекатиму грошей від чоловіка

Брежнєва: Я не чекатиму грошей від чоловіка
Співачка Віра Брежнєва не спростовувала чутки про розлучення з чоловіком Михайлом Кіперманом, але каже, що її серце зайняте. І хоча з нею постійно знайомляться чоловіки, Віра не заходить далі, ніж просте спілкування.

Крім того, Брежнєва заявляє, що не з тих, хто проситиме гроші в чоловіка. Вона їх краще заробить сама.

Про це Віра розповіла в інтерв’ю "E-motion".

За словами Брежнєвої, вона не обирає чоловіків за розміром їхніх гаманців.

"Ми ж не обираємо - просто між людьми пробігає іскра і все. У мене по житті так виходило - я не обирала, а доля нас просто зводила. У мене бувало, що випадкові зустрічі з чоловіками потім розросталися у фатальні романи..." – каже співачка.

До того ж, зірка віддає перевагу тривалим стосункам.

"Але взагалі мені комфортніше, коли в мене стабільні стосунки. Мені потрібно знати, що я в цьому чоловікові впевнена, спокійна. Щоб я була за ним, як за кам'яною стіною, тим паче в мене такий уже вік", - зізнається Віра.

На запитання, чи використовувала вона колись заможних чоловіків, співачка відповідає неоднозначно.

"Може, я з кимось просто спілкувалася, а вони думали, що я їх використовую. Або навпаки. Все ж залежить від того, як людина сама це сприймає. Комусь навіть подобається, коли його використовують - у нього є матеріальні засоби і йому подобається, що його саме в цих засобах використовують", - ділиться думками артистка.

"Що стосується мене, то я не та людина, яка чекатиме від чоловіка грошей. Я краще зароблю сама, ніж ходитиму і проситиму", - запевняє Брежнєва.
Віра радше зароблятиме сама, ніж залежатиме від чоловіків

Віра не заперечує, що часто знайомиться з чоловіками, однак це нічого не означає.

"Зі мною знайомляться багато чоловіків, але все закінчується виключно спілкуванням. Я ні з ким не продовжую знайомства. Моє серце зайняте, тому я не збираюся кидатися на шию першому-ліпшому",- підкреслює виконавиця.

Що ж до того, чи змогла б вона пробачити зраду коханого чоловіка, Брежнєва відповідає:

"Про це потрібно говорити тоді, коли ця зрада сталася. Ти вирішуєш для себе, це право вибору - можеш ти пробачити чи ні. Все залежить від обставин і твоєї внутрішньої сили", - зазначає Брежнєва.

Не так давно Брежнєва зізнавалася, що хоче сина, але нічого стосовно поповнення не планує.

"Скільки Бог (дітей) пошле - всім буду рада. Я не розписувала, коли потрібно було народити першу дитину, коли другу. Я про це не думаю - це приймаєш, коли Бог посилає", - впевнена Віра.

"Звичайно, я не так багато часу приділяю своїм дітям, як могла б. Але якщо, наприклад, приходжу в компанію на чийсь день народження, де гуляють окремо дорослі й діти - то весь час проводжу з дітьми. Мені з ними цікаво, вони мене не соромляться, бісяться зі мною разом", - зауважує Брежнєва.

Нагадаємо, Віра має двох доньок - Соню від попердніх стосунків та Сару від свого чоловіка Михайла Кіпермана.
За матеріалами: Українська правда
Погода, Новости, загрузка...