Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 20 липня 09:46
Анонси
В епіцентрі
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської радиКостянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Тabloid
9 августа 2012, 22:25

Брежнєва: Я не чекатиму грошей від чоловіка

Брежнєва: Я не чекатиму грошей від чоловіка
Співачка Віра Брежнєва не спростовувала чутки про розлучення з чоловіком Михайлом Кіперманом, але каже, що її серце зайняте. І хоча з нею постійно знайомляться чоловіки, Віра не заходить далі, ніж просте спілкування.

Крім того, Брежнєва заявляє, що не з тих, хто проситиме гроші в чоловіка. Вона їх краще заробить сама.

Про це Віра розповіла в інтерв’ю "E-motion".

За словами Брежнєвої, вона не обирає чоловіків за розміром їхніх гаманців.

"Ми ж не обираємо - просто між людьми пробігає іскра і все. У мене по житті так виходило - я не обирала, а доля нас просто зводила. У мене бувало, що випадкові зустрічі з чоловіками потім розросталися у фатальні романи..." – каже співачка.

До того ж, зірка віддає перевагу тривалим стосункам.

"Але взагалі мені комфортніше, коли в мене стабільні стосунки. Мені потрібно знати, що я в цьому чоловікові впевнена, спокійна. Щоб я була за ним, як за кам'яною стіною, тим паче в мене такий уже вік", - зізнається Віра.

На запитання, чи використовувала вона колись заможних чоловіків, співачка відповідає неоднозначно.

"Може, я з кимось просто спілкувалася, а вони думали, що я їх використовую. Або навпаки. Все ж залежить від того, як людина сама це сприймає. Комусь навіть подобається, коли його використовують - у нього є матеріальні засоби і йому подобається, що його саме в цих засобах використовують", - ділиться думками артистка.

"Що стосується мене, то я не та людина, яка чекатиме від чоловіка грошей. Я краще зароблю сама, ніж ходитиму і проситиму", - запевняє Брежнєва.
Віра радше зароблятиме сама, ніж залежатиме від чоловіків

Віра не заперечує, що часто знайомиться з чоловіками, однак це нічого не означає.

"Зі мною знайомляться багато чоловіків, але все закінчується виключно спілкуванням. Я ні з ким не продовжую знайомства. Моє серце зайняте, тому я не збираюся кидатися на шию першому-ліпшому",- підкреслює виконавиця.

Що ж до того, чи змогла б вона пробачити зраду коханого чоловіка, Брежнєва відповідає:

"Про це потрібно говорити тоді, коли ця зрада сталася. Ти вирішуєш для себе, це право вибору - можеш ти пробачити чи ні. Все залежить від обставин і твоєї внутрішньої сили", - зазначає Брежнєва.

Не так давно Брежнєва зізнавалася, що хоче сина, але нічого стосовно поповнення не планує.

"Скільки Бог (дітей) пошле - всім буду рада. Я не розписувала, коли потрібно було народити першу дитину, коли другу. Я про це не думаю - це приймаєш, коли Бог посилає", - впевнена Віра.

"Звичайно, я не так багато часу приділяю своїм дітям, як могла б. Але якщо, наприклад, приходжу в компанію на чийсь день народження, де гуляють окремо дорослі й діти - то весь час проводжу з дітьми. Мені з ними цікаво, вони мене не соромляться, бісяться зі мною разом", - зауважує Брежнєва.

Нагадаємо, Віра має двох доньок - Соню від попердніх стосунків та Сару від свого чоловіка Михайла Кіпермана.
За матеріалами: Українська правда
Погода, Новости, загрузка...