Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 06:35
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 сентября 2011, 09:21

Парламент звинуватив радника Януковича в невігластві та нерозумінні права

Речники парламенту нагадали, що 21 вересня Верховна Рада не прийняла та зняла з розгляду
У апараті Верховної ради радника президента Ганну Герман назвали невігласом та людиною, яка демонструє повне нерозуміння правових реалій та гіпертрофовану переоцінку власної ролі та місця у політичній системі України.

Про це йдеться в заяві пресс-служби Верховної Ради.

Речники парламенту нагадали, що 21 вересня Верховна Рада не прийняла та зняла з розгляду проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правових наслідків порушення суддями, прокурорами та слідчими прав і свобод людини і громадянина, закріплених Конституцією України".

"Законопроект не знайшов підтримки та знятий з розгляду парламентом із суто юридичних підстав, оскільки у чинному законодавстві України вже містяться чіткі та вивірені механізми позбавлення зазначених осіб спеціальних пенсій у разі вчинення злочинів, або корупційного діяння", - уточнили в прес-службі.

"З огляду на це викликає особливе здивування заява та зухвалі оцінки юридично виправданого рішення парламенту радником президента, колишнім народним депутатом від Партії Регіонів Ганною Герман", - заявили в Раді.

"Намагання пані Герман перевести правове рішення у політичну, суто популістську площину, емоційна лексика заяви та безцеремонні випади проти депутатського корпусу і єдиного законодавчого органу України в цілому свідчать про повне нерозуміння правових реалій, юридичне невігластво та гіпертрофовану переоцінку радником президента власної ролі та місця у політичній системі України", - вважають в прес-службі.

"Оперуючи міфічними псевдофактами та хибними уявленнями про чинне законодавство Герман по суті підштовхує свою аудиторію до правового нігілізму, відкритого ігнорування місця та ролі законодавчої гілки влади, до мислення в антиконституційному дусі", - додали речники парламенту.

"Особливо дивує той факт, що таке ставлення до парламенту України демонструє колишній народний депутат і глава парламентського комітету, діяльність якої у Верховній Раді зводилася не стільки до законотворчої роботи, скільки до власної популяризації у засобах масової інформації", - йдеться в заяві.

В прес-службі нагадали, що за чотири роки парламентської роботи нинішній радник президента виступила автором лише 5-ти та співавтором 3-х законопроектів.

Нагадаємо, 21 вересня Верховна Рада відмовилася ухвалити закон щодо позбавлення суддів, прокурорів та слідчих їх статусних пенсій, якщо вони на своїх посадах порушували права людей.

тсн
Погода, Новости, загрузка...