Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 серпня 19:40
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 сентября 2011, 09:21

Парламент звинуватив радника Януковича в невігластві та нерозумінні права

Речники парламенту нагадали, що 21 вересня Верховна Рада не прийняла та зняла з розгляду
У апараті Верховної ради радника президента Ганну Герман назвали невігласом та людиною, яка демонструє повне нерозуміння правових реалій та гіпертрофовану переоцінку власної ролі та місця у політичній системі України.

Про це йдеться в заяві пресс-служби Верховної Ради.

Речники парламенту нагадали, що 21 вересня Верховна Рада не прийняла та зняла з розгляду проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правових наслідків порушення суддями, прокурорами та слідчими прав і свобод людини і громадянина, закріплених Конституцією України".

"Законопроект не знайшов підтримки та знятий з розгляду парламентом із суто юридичних підстав, оскільки у чинному законодавстві України вже містяться чіткі та вивірені механізми позбавлення зазначених осіб спеціальних пенсій у разі вчинення злочинів, або корупційного діяння", - уточнили в прес-службі.

"З огляду на це викликає особливе здивування заява та зухвалі оцінки юридично виправданого рішення парламенту радником президента, колишнім народним депутатом від Партії Регіонів Ганною Герман", - заявили в Раді.

"Намагання пані Герман перевести правове рішення у політичну, суто популістську площину, емоційна лексика заяви та безцеремонні випади проти депутатського корпусу і єдиного законодавчого органу України в цілому свідчать про повне нерозуміння правових реалій, юридичне невігластво та гіпертрофовану переоцінку радником президента власної ролі та місця у політичній системі України", - вважають в прес-службі.

"Оперуючи міфічними псевдофактами та хибними уявленнями про чинне законодавство Герман по суті підштовхує свою аудиторію до правового нігілізму, відкритого ігнорування місця та ролі законодавчої гілки влади, до мислення в антиконституційному дусі", - додали речники парламенту.

"Особливо дивує той факт, що таке ставлення до парламенту України демонструє колишній народний депутат і глава парламентського комітету, діяльність якої у Верховній Раді зводилася не стільки до законотворчої роботи, скільки до власної популяризації у засобах масової інформації", - йдеться в заяві.

В прес-службі нагадали, що за чотири роки парламентської роботи нинішній радник президента виступила автором лише 5-ти та співавтором 3-х законопроектів.

Нагадаємо, 21 вересня Верховна Рада відмовилася ухвалити закон щодо позбавлення суддів, прокурорів та слідчих їх статусних пенсій, якщо вони на своїх посадах порушували права людей.

тсн
Погода, Новости, загрузка...