Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 02:37
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 декабря 2011, 13:31

На Ивано-Франковщине растет количество заболевших корью

Від минулого понеділка в області зафіксували вже 83 випадки захворювання. Лише двоє із пацієнтів - дорослі, решта - діти до
На Івано-Франківщині дедалі більше хворих на кір. Сьогодні госпіталізували ще одну людину.

Від минулого понеділка в області зафіксували вже 83 випадки захворювання. Лише двоє із пацієнтів - дорослі, решта - діти до 14 років. Хворобу виявили одразу в трьох районах - Рожнятівському, Рогатинському та Долинському. 5 шкіл, де навчалися хворі діти - закрили на карантин. За словами лікарів, важких хворих немає, адже більшість мали щеплення проти кору. Ось як коментують ситуацію у місцевому управлінні охорони здоров`я.

Ситуація щодо захворюваності на кір в Івано-Франківській області котнролюється зі сторони санепідслужби і класичної медлицини охорони здоров`я. Вона є контрольована на сьогоднішній день і ніяких підситав для занепокоєння, для хвилювання, в принцпипі, на зараз немає.
За матеріалами: Подробности-ТВ
Погода, Новости, загрузка...