Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 07:45
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2011, 10:48

Молочна продукція може подорожчати на 5-10%

"Здороження сировини буде перекладатися і на готову молочну продукцію, звичайно, що
До кінця року молочна продукція може подорожчати на 5-10%. Зростання очікується через збільшення закупівельних цін на молоко у господарств до 3,5 грн. за літр наприкінці серпня, хоча у попередні місяці вони коливалися на рівні близько 3 грн.

"Здороження сировини буде перекладатися і на готову молочну продукцію, звичайно, що кожний розуміє, що є певна межа споживчих можливостей і це зростання скоріше за все буде дещо стриманим з розрахунку на те, щоб не втрачати об’єми реалізації продукції", - каже експерт аграрних ринків асоціації УКАБ Інна Іллєнко.

"У осінньо-зимовий період ціни на молочну групу товарів дещо ростуть. Ми бачимо, що у нас є негативні тенденції у виробництві. Водночас зменшено і споживання продукції в цілому і як наслідок зменшено кількість імпорту при тому ж самому експорті", - каже заст. дир. деп-ту Мінагрополітики та продовольства. Анатолій Розгон.

Зростання цін більше, ніж на 10% може обернутися негативними тенденціями для всієї молочної галузі, - попереджають експерти. Також, відзначають, що останнє подорожчання є нетрадиційним для України.

24tv.ua
Погода, Новости, загрузка...