Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 06 серпня 19:32
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега Ольжича
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега Ольжича
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходівУ Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станція
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2011, 10:48

Молочна продукція може подорожчати на 5-10%

"Здороження сировини буде перекладатися і на готову молочну продукцію, звичайно, що
До кінця року молочна продукція може подорожчати на 5-10%. Зростання очікується через збільшення закупівельних цін на молоко у господарств до 3,5 грн. за літр наприкінці серпня, хоча у попередні місяці вони коливалися на рівні близько 3 грн.

"Здороження сировини буде перекладатися і на готову молочну продукцію, звичайно, що кожний розуміє, що є певна межа споживчих можливостей і це зростання скоріше за все буде дещо стриманим з розрахунку на те, щоб не втрачати об’єми реалізації продукції", - каже експерт аграрних ринків асоціації УКАБ Інна Іллєнко.

"У осінньо-зимовий період ціни на молочну групу товарів дещо ростуть. Ми бачимо, що у нас є негативні тенденції у виробництві. Водночас зменшено і споживання продукції в цілому і як наслідок зменшено кількість імпорту при тому ж самому експорті", - каже заст. дир. деп-ту Мінагрополітики та продовольства. Анатолій Розгон.

Зростання цін більше, ніж на 10% може обернутися негативними тенденціями для всієї молочної галузі, - попереджають експерти. Також, відзначають, що останнє подорожчання є нетрадиційним для України.

24tv.ua
Погода, Новости, загрузка...