Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 01 червня 01:18
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 сентября 2011, 10:40

49% українців хочуть жити за кордоном - опитування

Проте 49% респондентів все ж хотіли б переїхати жити за межі України, але, при цьому вони
51% українців стверджує, що не бажає переїжджати жити і працювати в іншу країну, а ще 8% - готові при цьому агітувати іноземців переїжджати до України. Про це свідчать результати опитування щодо міграційних настроїв українських громадян, проведеного у період з 12 по 22 серпня компанією "Research & Branding Group".

Проте 49% респондентів все ж хотіли б переїхати жити за межі України, але, при цьому вони або не мають такої можливості (16%), або хочуть жити і працювати в двох країнах паралельно (10%). А от 8% опитаних вважають, що зможуть набагато краще жити в іншій країні.

На думку українців, зарубіжною країною, в якій найкраще реалізовано принцип "держава для громадян" є Німеччина. Так вважає 20% населення. Потім найбільш привабливими для українців є США - 11%, Швейцарія і Швеція по 7%, 5% - Канада. Великобританію, Росію, Білорусь і Францію назвали 4% респондентів.

Проте на думку 9% українців, у світі взагалі не існує країни, де був би реалізований принцип "держава для громадян".

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.


gazeta.ua
Погода, Новости, загрузка...