Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 07:28
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 сентября 2011, 10:40

49% українців хочуть жити за кордоном - опитування

Проте 49% респондентів все ж хотіли б переїхати жити за межі України, але, при цьому вони
51% українців стверджує, що не бажає переїжджати жити і працювати в іншу країну, а ще 8% - готові при цьому агітувати іноземців переїжджати до України. Про це свідчать результати опитування щодо міграційних настроїв українських громадян, проведеного у період з 12 по 22 серпня компанією "Research & Branding Group".

Проте 49% респондентів все ж хотіли б переїхати жити за межі України, але, при цьому вони або не мають такої можливості (16%), або хочуть жити і працювати в двох країнах паралельно (10%). А от 8% опитаних вважають, що зможуть набагато краще жити в іншій країні.

На думку українців, зарубіжною країною, в якій найкраще реалізовано принцип "держава для громадян" є Німеччина. Так вважає 20% населення. Потім найбільш привабливими для українців є США - 11%, Швейцарія і Швеція по 7%, 5% - Канада. Великобританію, Росію, Білорусь і Францію назвали 4% респондентів.

Проте на думку 9% українців, у світі взагалі не існує країни, де був би реалізований принцип "держава для громадян".

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.


gazeta.ua
Погода, Новости, загрузка...