Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 22:49
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 января 2012, 11:22

Як Віра Шелудченко звинувачувала Дебоя у проблемах ТТУ. Відео

Під час сесії Житомирської міської ради, яка відбувалася 27 грудня, відбувалися суперечки навколо проблеми ТТУ. Слово взяла екс-мер Житомира Віра Шелудченко, яка нагадала вже діючому меру, що саме коли він був заступником губернатора, то ігнорував проблеми Житомирського ТТУ.
«До речі, Володимире Михайловичу! Коли ми працювали у 2009 році над маршрутами, які мають їхати по маршруту ТТУ, ось тут сидять мої колеги, вперлося те, що область не прийняла наше рішення. Ми подавали області свої пропозиції, але обласне управління, яким ви тоді керували, вони не прийняли цього. Вони вам, як заступнику були підпорядковані. Це, що стосується маршруту. Ми тут сьогодні зібралися, і щоб не говорили, які ми там проводили ремонти самі, автономне опалення… не дасть це того результату, який має бути. я ось хочу запитати, скільки у цьому році виділено на 2012 рік пільгове перевезення по області?

- 51 мільйон.
- Порахуйте, і 11 мільйонів отримає місто Житомир.
- 21,6 – місто Житомир.

- Розкладіть мені 21,6 – скільки отримає ТТУ? Отримає 17 мільйонів? Хвилиночку, я хочу сказати інше – тільки що приводили приклад, що у Вінниці мер став губернатором, і виділили зразу 50%. Це не одна Вінниця. Беріть Миколаїв, Беріть Івано-Франківськ, беріть Хмельницький, Львів, Херсон. Сьогодні середня статистика – 40-45%. Чому Житомир отримує 29 відсотків? Да тому що в обласній раді, в обласній адміністрації прийнято такий розрахунок, який не дає можливості збільшити на місто. Хто сказав що сьогодні про це пізно говорити? Не пізно – завтра обласна рада буде приймати свій бюджет, хай вони подивляться на цю тему. Чому в інших містах теж розрахунки відповідають законодавству, і вони отримують по 40 відсотків, а чому місто Житомир отримує 30 відсотків? Я вважаю, що це наше головне завдання, і в цьому підтримую Зінаїду Олександрівну (Стрякіну – ред.). терміново звернення завтра на обласну раду, і ви Володимире Михайловичу маєте стояти на трибуні і доказати що ми маємо отримати мінімум 45 відсотків, для того щоб вийти з цього стану. Ви ж зверніть увагу, сьогодні в тролейбусах практично возяться тільки пільгові категорії. Вони збирають 1,8 млн за місяць за квитки, а зараз вони піднімуть ціну, коли зараз збільшиться кількість тролейбусів – витрати підуть. І вони з цих збираних 1,8 млн будуть давати ще менше. І буде менше для ТТУ для того щоб давати зарплату. Тому ми маємо сьогодні прийняти звернення, для того щоб завтра на обласній раді передивлися бюджет і дали нам мінімум 45 відсотків»


За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...