Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 22:10
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 января 2012, 09:11

"Міс Україна" поспілкувалася з олевчанами на відверті теми. Відео

Грандіозною подією для Олевська став приїзд «Міс Україна-2007» Ліки Роман в рамках концерту «STAR OF HOPE» організованого Житомирською обласною молодіжною організацією «Пріоритет»
Під час живого спілкування з багато чисельною аудиторію Ліка Роман за лічені секунди встигла вразити присутніх своєю неповторністю.

Справа в тому, що наша «Міс Україна» окрім надзвичайних зовнішніх даних має не аби яку внутрішню красу. До та після перемоги в конкурсі краси, юній дівчині провідні модельні агентства пропонували здавалося б казкові контракти. Проте усвідомлюючи, через що і кого потрібно пройти, Ліка відмовляється.

Ліки Роман можливо одна з небагатьох, хто перебуваючи в шоу-бізнесі, дотримується основних принципів Біблії. Вона відверто сказала: «Я до сих пір є незайманою. Хочу дотримати себе для єдиного чоловіка, котрого пошле мені Бог. І взагалі, я вважаю, що молодь особливим чином повинна задуматися про власну чистоту…»

Далі пряма мова...

За матеріалами: vit-ol
Погода, Новости, загрузка...