Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 23:06
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 января 2012, 07:58

Депутат Житомирської міської ради Наталя Боровська відзвітувала. Відео

Зв’язок і співпраця між громадою і депутатами має бути тісною і активною. Саме таким чином депутати зможуть зробити для виборців якнайбільше. Так вважає депутат житомирської міської ради Наталія Боровська і зазначає - особливо важливими є активна громадська позиція.
Одна з форм співпраці – зустрічі з представниками громади міста. На останній такій зустрічі Наталя Боровська звітувала – що їй та однодумцям вдалося зробити за минулий рік.


У зверненнях громадян, зазначає депутат, домінують як особисті прохання – як-то посприяти у вирішенні житлово-комунальних питань, так і більш глобальних. З-поміж головних минулорічних успіхів Наталя Боровська називає заборону продавати алкогольні напої у нічний час.


І все ж наголошує цього року вірить у більшу активність громади і готова почути та відстоювати інтереси усіх, хто звернеться до неї, як депутата.


За матеріалами: ЖОДТРК
Погода, Новости, загрузка...