Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 03 квітня 06:08
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 января 2012, 22:19

Єдиний податок – зміни в оподаткуванні. Коментарі житомирських податківців. Відео

Новий податковий кодекс вже вступив в дію і з-поміж нововведень - розділ про «Спеціальні податкові режими» і зокрема спрощену систему оподаткування, обліку та звітності
Згідно з такими новаціями, фізичні особи – підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування поділятимуться на три групи, кожній з яких встановлена окрема ставка податку.

Саме такі зміни у Податковому кодексі зумовили чималу кількість звернень до податкових органів щодо розяснень. Втім приводу для хвилювання немає – кажуть податківці. Норми закону вони роз»яснюють у телефонному режимі і безпосередньо для журналістів.

Телефонні лінії у податковій нині гарячі. До них звертається чимало приватних підприємців аби отримати персональне роз»яснення щодо законодавчих змін. З 1 січня вступив в дію закон, відтак змінився порядок подання заяви і сплати податків аби перейти на спрощену систему, тому платники хвилюються. Але хвилюватися не варто – кажуть податківці.

І якщо на сьогодні мінімальна заробітна плата 1073 гривні, то максимальна ставка буде 200 гривень, як і раніше.
У Житомирській області понад 70 тисяч приватних підприємців і більша частина працює на спрощеній системі оподаткування. З-поміж новацій – підприємців поділено на три групи.

Для них ставка податку буде в межах 10-100 гривень. Від 20 до 200 гривень сплачуватимуть підприємці так званої «другої групи» і до третьої належать особи, які мають до 20 найманих осіб, а обсяг доходу не перевищує трьох мільйонів гривень. Ставка для цієї групи – 3 відсотки від отриманої виручки за умови сплати ПДВ або 5 відсотків без сплати ПДВ.

Податківці кажуть – незадоволені новаціями будуть завжди. Проте роз»яснювальна робота допоможе вирішити всі проблемні аспекти.

За матеріалами: ЖОДТРК
Погода, Новости, загрузка...