Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 03 квітня 08:33
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 апреля 2012, 16:30

У Житомирі за участю депутатів відбувся «тихий» аукціон-продаж. Відео

У Житомирі 14 квітня відбувся дивний аукціон. Проведенню аукціону у житомирському кінотеатрі «Україна» передувала виставка творчих робіт юних митців з Тетерівки. Автори робіт – діти з обмеженими можливостями: вони мають проблеми зі здоров’ям, а творчість для них – це засіб реабілітації та спілкування з навколишнім світом. Виставка проходила під патронатом депутатів Житомирської обласної ради від «Фронту Змін» Геннадія Зубка та Сергія Сухомлина. Впродовж двох тижнів всі бажаючі мали змогу на виставці переглянути роботи й вже до аукціону обрати для себе найцікавішу.

Аукціон-продаж проходив за формою «тихий». Тобто, учасники аукціону обирали лоти і у письмовій формі пропонували свою ціну. Покупцем лоту ставав той, чия пропозиція була найвищою. Саме така організація благодійного заходу, який проходив у суботу в кінотеатрі «Україна», дала можливість розпродати всі 44 лоти. Зібрані на аукціоні майже 10 500 гривень передані вихованцям Тетерівського будинку-інтернаті.

За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...