Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 22:07
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 июня 2012, 19:40

Мер Житомира: Площа Корольова обов’язково буде в граніті. Відео

Під час нещодавнього брифінгу, мер Житомира Володимир Дебой повідомив присутнім журналістам, про новий глобальний проект, який є дуже важливим для нашого міста - майбутню реконструкцію площі Корольова.

«Ми обов’язково облаштуємо площу Корольова. І вона буде в граніті. Тому що граніт – це є візитівка Житомирщини. І навіть в тих містах де немає граніту, викладені з граніту. І коли у нас був посол Німеччини, ми тоді відкривали дошку Святославу Ріхтеру, я йому розповідав про граніт, про багатство Житомирщини. Я йому розповідав що у нас є і покостівка, і лєзнік, з якого зроблений мавзолей Леніна, і габбро, і лабродоріти. А він каже – невже це все Житомирщина», - підкреслив Володимир Михайлович.

За словами мера Житомира, площа буде також одягнута в граніт. А це у свою чергу буде славити наш край, славити наше місто.


За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...