Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 27 лютого 03:37
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 октября 2012, 12:43

Житомир готується до масових фальсифікацій. ВІДЕО

Вчора, 22 жовтня у Житомирі відбулася прес-конференція лідера Об'єднаної опозиції в Житомирській області Геннадія Зубка.

Під час зустрічі з журналістами він повідомив про безліч фактів зловживань під час виборчого процесу та підготовку до фальсифікацій з боку влади.

Як приклад він навів розміщення рекламних носіїв кандидата-регіонала, губернатора області Сергія Рижука. На сьогодні зовнішня політична реклама губернатора-кандидата в народні депутати Сергія Рижука досі не знята, вихідні дані на ній також не з'явилися, хоча суд визнав 13 сітілайтів та білбордів Рижука незаконними - повідомив сьогодні на прес конференції кандидат в народні депутати, лідер Об’єднаної опозиції на Житомирщині Геннадій Зубко.

Також за словами опозиціонера влада не може підняти свій рейтинг, і тому розпочала хвилю "чорного піару" проти своїх опонентів. Це - і листівки, і статті в газетах та інш. На завершення Геннадій Зубко попередив членів дільничних комісій, що вже опозиції відомі і методи, і технології як планується фальсифікувати вибори у Житомирі. Політик нагадав, що відповідати по закону прийдеться саме членам комісій, які приймали участь у фальсифікаціях, а не кандидатам у депутати від влади.

«Чинний губернатор, кандидат в народні депутати від провладної партії - це людина, яка хоче приймати закони у Верховній Раді, але уже зараз цинічно порушує чинне законодавство», - зазначив Геннадій Зубко.

За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...