Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 19:40
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Світ
1 февраля 2015, 13:47

Стрімкий розвиток інтернет-технологій та його вплив на людство

Наш світ стрімко розвивається. І це все – завдяки інтернет-мережі. Щодня винахідники та вчені удосконалюють цей напрямок розвитку нашої цивілізації.

Якщо раніше інформація була закритою для більшості людей, то сьогодні безліч сайтів, які функціонують та розміщені у світовій мережі допомагають людству отримати необхідні дані. З кожним днем збільшується і сама кількість різних інформаційних та розважально-пізнавальних сайтів. Цьому сприяє і стрімкий розвиток кількості вебстудій, які займаються розробкою та подальшою підтримкою сайтів.

Потужні комерційні та виробничі компанії, невеличкі фірми та установи сьогодні вважають за необхідне «запустити» свій власний сайт, який дозволить і проінформувати майбутніх клієнтів про наявність послуг, і розрекламувати бренд і збільшити комерційні показники. А вартість таких послуг стає все доступнішою. І не так важливо чи це розробка сайтів тернопіль, чи розробка сайтів у самій столиці.

Розвитку сайтів та збільшенню їх кількості сприяє і постійний «апгрейд» самих інформаційних технологій, а також стрімкий інтерес людства.

Навіть вчені запевняють, що соціальні мережі, різні інформаційні сайти, та стрімкий розвиток інтернет-технологій немуниче впливає і на розвиток самої людини. Особливо це стосується дітей, які всмоктують, начеб-то губка в себе всю інформацію, яка надходить до них.

«Гуляючи» неосяжними просторами всесвітньої мережі, діти мають можливість здобути як професійні, так і соціальні навички, риси характеру, які можуть надати у їх майбутньому дорослому житті неабияку послугу.

Адже за думкою науковців, час, проведений дітлахами в мережі допомагає їм у майбутньому вчасно адаптуватися під соціальні вимоги та «цифрове» життя у суспільстві.
Погода, Новости, загрузка...