Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 17 листопада 20:11
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Світ
22 сентября 2011, 09:28

Електромобіль у експлуатації дорожче бензинової машини

При цьому електромобілі в значній мірі менш шкідливі для навколишнього середовища
Електромобіль в процесі експлуатації обходиться власнику дорожче бензинової машини


Згідно з даними дослідження, проведеного британськими вченими, електромобілі обходяться своїм власникам дорожче, ніж їх бензинові або дизельні "брати".

При цьому електромобілі в значній мірі менш шкідливі для навколишнього середовища і не вимагають заправки дорогим паливом.

Звіт про використання електромобілів представлений Британською асоціацією з оренди транспорту (BVRLA). Згідно з цим звітом, вартість трирічної експлуатації, наприклад, електромобіля Nissan Leaf на 5,700 євро вище витрат на експлуатацію порівнянного за характеристиками автомобіля VW Golf BlueMotion 1,6 TDI.

Сумарні ж витрати на електромобіль, включаючи амортизацію, страховку, обслуговування і вартість палива, також протягом трьох років, становлять понад 27,000 євро. При цьому аналогічні витрати на експлуатацію автомобіля з традиційним двигуном не перевищили 21,500 євро. Звідси випливає, що хоча в плані вартості палива електрокар виграє у традиційних автомобілів, в результаті автомашина з дизельним двигуном виявляється в експлуатації дешевше.

Електромобілі у Великобританії, за даними статистики, особливим попитом не користуються. Причиною називають високу ціну на нові автомобілі з електроприводом.

svit24.net/
Погода, Новости, загрузка...