Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 14 листопада 10:26
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Світ
8 сентября 2011, 10:24

IBM випускає чіпи для мозку

До 2020 року користувачам не доведеться управляти комп'ютером за допомогою клавіатури і
Майбутнє описане у кіно вже не за горами. Компанії-гіганти сьогодні все частіше дивують споживачів виходом на ринок технологій, які ми раніше могли лише спостерігати у вигаданому світі.

До 2020 року користувачам не доведеться управляти комп'ютером за допомогою клавіатури і миші, пише compnews.at.ua . Їхнє місце, на думку співробітників у пітсбургській лабораторії Intel, займуть імплантовані в мозок процесори. Співробітники цієї лабораторії вивчають можливості з управління комп'ютерами, телевізорами і мобільниками за допомогою мозкових хвиль, уловлюваних розробленими Intel датчиками.

У Intel сподіваються, що користувачі добровільно погодяться на вживлення чіпів. Головною перевагою нової схеми управління є свобода від будь-яких інтерфейсів, якими б інтуїтивно зрозумілими вони не були. Дослідники прогнозують, що силою думки користувачі зможуть, наприклад, переходити з однієї веб-сторінки на іншу або перемикати телеканали. Співробітники корпорації відзначають, що ще 20 років тому ніхто не повірив би, що всі будуть носити з собою кишенькові комп'ютери і припускають, що схожа доля чекає на їх розробку.

Поки що розміри датчика недостатньо малі для того, щоб імплантувати його в мозок. Прототип сенсора поки розміщений у спеціальній гарнітурі. Крім того, далеко не завершена робота по розшифровці сигналів мозку. Дослідники лише виявили, що схожі образи виявляються у різних людей однаково. Це дає надію на розпізнавання деяких стандартних реакцій, а, значить, і команд, що передаються на комп'ютер. В даний час вже існує ряд пристроїв (зазвичай званих нейрошлемамі), що використовують мозкові хвилі для управління електронікою. Активно цікавляться цією тематикою в збройних силах США. Поки всі подібні пристрої вимагають ретельної настройки, часто неправильно спрацьовують і не імплантуються в мозок.

svit24.net
Погода, Новости, загрузка...