Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 29 січня 19:43
Анонси
В епіцентрі
В губернатора Житомирщини - новий заступник
В губернатора Житомирщини - новий заступник
В губернатора Житомирщини - новий заступникВіталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштину
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Світ
8 сентября 2011, 10:24

IBM випускає чіпи для мозку

До 2020 року користувачам не доведеться управляти комп'ютером за допомогою клавіатури і
Майбутнє описане у кіно вже не за горами. Компанії-гіганти сьогодні все частіше дивують споживачів виходом на ринок технологій, які ми раніше могли лише спостерігати у вигаданому світі.

До 2020 року користувачам не доведеться управляти комп'ютером за допомогою клавіатури і миші, пише compnews.at.ua . Їхнє місце, на думку співробітників у пітсбургській лабораторії Intel, займуть імплантовані в мозок процесори. Співробітники цієї лабораторії вивчають можливості з управління комп'ютерами, телевізорами і мобільниками за допомогою мозкових хвиль, уловлюваних розробленими Intel датчиками.

У Intel сподіваються, що користувачі добровільно погодяться на вживлення чіпів. Головною перевагою нової схеми управління є свобода від будь-яких інтерфейсів, якими б інтуїтивно зрозумілими вони не були. Дослідники прогнозують, що силою думки користувачі зможуть, наприклад, переходити з однієї веб-сторінки на іншу або перемикати телеканали. Співробітники корпорації відзначають, що ще 20 років тому ніхто не повірив би, що всі будуть носити з собою кишенькові комп'ютери і припускають, що схожа доля чекає на їх розробку.

Поки що розміри датчика недостатньо малі для того, щоб імплантувати його в мозок. Прототип сенсора поки розміщений у спеціальній гарнітурі. Крім того, далеко не завершена робота по розшифровці сигналів мозку. Дослідники лише виявили, що схожі образи виявляються у різних людей однаково. Це дає надію на розпізнавання деяких стандартних реакцій, а, значить, і команд, що передаються на комп'ютер. В даний час вже існує ряд пристроїв (зазвичай званих нейрошлемамі), що використовують мозкові хвилі для управління електронікою. Активно цікавляться цією тематикою в збройних силах США. Поки всі подібні пристрої вимагають ретельної настройки, часто неправильно спрацьовують і не імплантуються в мозок.

svit24.net
Погода, Новости, загрузка...