Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 01:53
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Світ
9 июня 2014, 12:46

Розпочинаємо робити перші фотографії свого малюка

Наші поради допоможуть започаткувати свій перший фотоальбом малюка та зробити його більш яскравим і незабутнім. Для цього потрібен лише якісний фотоапарат, компьютер та для надання більш яскравого ефекту фотографіям - програма, наприклад Photoshop, яку можна знайти на сайті http://www.softmart.ua/adobe/adobe-photoshop-cs6.html.

Запам'ятайте, що перші фотографії власної дитини, перша фотосесія - це історія та нагадування батькам на все життя. Вкрай важливо, аби перші фото вашого малюка були зроблені досить фахово та ефектно, аби вони залишились незабутніми. Тому професійні фотографи вважають, що отримати необхідний результат в домашніх умовах буває досить тяжко - організувати фотосесію малюків є досить нелегким заняттям. В допомогу батькам надаємо перелік самих важливих порад від справжніх професіоналів. Вчимося разом, як правильно робити справжні фотошедеври власних малюків...

Як зловити правильний момент
Батькам потрібно на відпочинок і прогулянки частіше брати з собою фотоапарат і тримати його напоготові в квартирі в стані готовності. А акумулятори мають бути постійно в режимі "заряджено". Також повинно бути завжди вільним місце на картці пам'яті.
 
Вчись аналізувати
Вмыйте аналізувати. В таких випадках дуже корисно проаналізувати свої і чужі знімки, вивчити серію дитячих портретів відомих фотографів. Далі - необхідно вибрати з усього різноманіття найвидатніші роботи. Подумайте, що як зробить їх інтересними та цікавими? Окрім того зверніть увагу, як правильно зловити цей настрій. І ось, тепер ви можете повторити це у власній фотосесії.
 
Під час зйомки малюка
Запам'ятай: малюків менше року - не можна знімати зі спалахом. Очки крихти дуже погано ще пристосовані до яскравого світла. Так ти можеш зіпсувати дитині зір. Тому треба купити яскравий об'єктив або техніку з швидким автофокусом.
 
Новонароджені малюкі ще не вміють властивостей, якправильно позувати навіть професійним фотографам, тому батькам потрібно самим обирати потрібний фон. Але зауваження - не переграйте з деталями, бо це не лише буде відволікати від головного персонажу фотографії, він просто загубиться на фото. А колір фону - обирайте ніжним, при цьому одяг малюка - нехай буде яскравим та ефектним.
 
Як обладнати власну домашню фотостудію
А тепер сама важлива порада. В такому випадку краще завжди висвітлення в кімнаті - біля вікна. Тут і потрібно обладнати фотостудію. Розстеліть світлі тканини, розмістіть поруч декілька найулюбленеших вашої дитини, іграшок, посадіть дитину так, аби йоум було зручно, і починайте фотографувати його. Але напроти вікна фотографувати не можна. Запам'ятай це!
 
Але найбільше фотографи, які є справжніми фахівцями своєї улюбленої справи, беруть за основу натуральне світло - бо воно м'яке та сонячне.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...