Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 21:03
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Світ
12 июня 2014, 19:02

Вакцина проти грипу - знижує ризик розвитку хвороб серця

Лікувати застуду та грип варто професійно, ось чому багато хто все-таки звертаються до лікарів, або купують перевірені ліки на http://apteka24.ua/medikamenti/anaferon, такі як анаферон та інші. Хоча на сьогодні все більше стає прихильників вакццінації.

Дослідники з Торонто виявили, що вакцина проти грипу може не тільки захистити від вірусу, а й сприяти підтримці здоров'я серця і запобіганню серцево-судинних ускладнень, як інсульти та інфаркти.

Вакцина проти грипу знижує ризик розвитку хвороб серця і смерті, до такого висновку прийшли вчені з Торонтського університету. Фахівці представили свої висновки на Конгресі дослідників серцево-судинної системи, який завершиться 31 жовтня о канадському Торонто.

Дослідники, вивчивши статистику по щепленнях і хвороб серця, починаючи з 1960-х років, дійшли висновку, що у тих, хто вакцинованих проти грипу, відзначалося зниження ризику інфаркту, інсульту і смерті.
 
Вчені провели дослідження за участю 3227 пацієнтів, приблизно половина яких мала хвороби серця. Частина добровольців отримали вакцину від грипу, а частина - плацебо. Після одного року спостережень вчені зробили висновок, що щеплення проти грипу скорочує ризик основних серцево-судинних подій (інфаркт, інсульт, серцева смерть) на 50% в порівнянні з плацебо. Причому, поліпшення роботи серця і судин відзначалося і у здорових випробовуваних, і у пацієнтів з хворобами серця. Крім цього з'ясувалося, що вакцина від грипу сприяла зниженню смертності від будь-яких причин приблизно на 40%.
 
Проте дослідники впевнені, що щоб всебічно продемонструвати ефективність вакцини і зменшити кількість фатальних серцево-судинні ускладнень, необхідно провести велику, тривалий багатонаціональна дослідження, яке допоможе потенційно підвищити використання вакцини проти грипу.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...