Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 01:30
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Світ
11 июля 2014, 18:56

Створення сайтів бюджетні варіанти

Дешеві сайти в Україні: що краще сайт за 100 доларів чи дорогий варіант.


Очевидно, що ніяка програма з нуля не пишеться ніколи. Будь-яке інтернет-агентство використовує заздалегідь розроблені модулі для створення сайтів. Типові рішення суттєво спрощують процес розробки і знижують вартість сайту. 


У той же час кожна організація має свої індивідуальні особливості, які необхідно врахувати при створенні веб сайту. У цьому випадку інтернет-агентство розробляє додаткові модулі, призначені виключно для одного конкретного замовника. 


Наше інтернет-агентство розробило велику кількість типових рішень, які дозволяють створювати сайти високої якості при порівняно низьких цінах. 


Чи бувають сайти «за 100 доларів»? 


Зараз існує дуже велика кількість початківців web-розробників, що пропонують написати сайт за мінімальні гроші. Як правило, це студенти, які освоїли PHP і javascript. 


Звичайно, користувач може замовити сайт і у таких розробників. Економія - це головний плюс такого вибору. Однак, слід також чітко розуміти мінуси: 


Якість роботи початківця фахівця залежить від багатьох факторів, але в кожному разі при розробці веб-сайту досвід нікому не завадить. 


початківець фахівець поодинці не зможе зробити сайт для великої або середньої компанії, якщо буде «освоювати на ходу» веб-програмування. 


хороша програма для адміністрування сайтів розробляється протягом декількох років. Собівартість такої програми досить висока. Таким чином, сайт «за 100 доларів» - це сайт зі слабкими можливостями адміністрування. 


Професійне інтернет-агентство припускає поділ праці: зовнішній вигляд сайту розробляє дизайнер-художник, версткою займається верстальщик, програми та скрипти розробляє програміст. За рахунок професіоналізму кожного з фахівців досягається найкращий результат в цілому. Розробка сайтів відбувається у межах колективі програмістів та дизайнерів. Очевидно, що за невеликі гроші нормальний колектив зібрати не вийде. Або дизайн буде кульгати, або програмування або верстка. Або все в цілому постраждає, якщо виконує це одна людина. 


будь-який серйозний сайт складається з двох частин - загальнодоступною для всіх відвідувачів та адміністративної зони. Для отримання нормального результату обидві частини однаково важливі. Однак початківці розробники «економлять свій час», забуваючи про адміністративний розділ. У результаті або взагалі нічого на сайті змінити не можна, або працювати незручно. 


будь інтернет-агентство пропонує гарантію на свої розробки. Очевидно, що студент теж може запропонувати гарантію, проте знайти його буде істотно складніше. В результаті користувач ризикує залишитися один на один з помилкою, без будь-якої можливості виправити ситуацію. 


Гарантійне обслуговування. 


Як уже згадувалося раніше, інтернет-агентство "Ю-Софт" пропонує своїм клієнтам безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 3 місяців з моменту підписання акту здачі-приймання нового сайту. А надалі можна скористатися послугою "Технічне обслуговування", призначеної спеціально для проведення доробок і внесення виправлень на працюючий сайт. 


Якою мовою ми пишемо? 


Основна мова, застосовуваний у веб-розробці - це HTML (Hyper Text Markup Language). Саме ця мова «розуміють» браузери Internet Explorer або Mozilla FireFox. Однак, для створення нормального сайту однієї мови HTML недостатньо. Сторінки, створені мовою HTML, ніколи не змінюються. А кому потрібна сторінка новин, яка ніколи не змінюється? 


Для створення «мінливих» сторінок використовуються мови серверних скриптів - PHP, PERL або ASP. Технологію ASP зараз активно просуває компанія Microsoft. Однак для веб-серверів Windows використовується рідко. Зазвичай використовуються UNIX-системи з мовами PHP або PERL (Ми використовуємо найбільш широко поширену платформу - PHP на платформі UNIX з веб-сервером Apache). Крім того, для створення динамічного інтерфейсу використовується мова javascript і Ajax. 


Яким чином відбувається розміщення сайту в інтернеті? 


Для того щоб сайт був доступний для відвідувачів, необхідно розмістити його на веб-сервері. Кожен веб-сервер може містити кілька веб-сайтів. Загальноприйнята практика розміщення сайтів така: 


Необхідно знайти організацію, яка надає послуги з розміщення веб-сайтів на своїх серверах (послуги хостингу). 


Веб-сервер повинен підтримувати ту платформу, для якої розроблено сайт. 


Вартість даної послуги в Києві коливається від 10 до 40 ye 


Може виникнути закономірне питання: «Навіщо шукати організацію, яка пропонує послуги хостингу, та ще платити їм по 20 ye кожен місяць? У нас є і свої комп'ютери! »


Аргументи тут наступні: 


Щомісячний інтернет-трафік невеликого веб-сервера становить приблизно 1 Гб. Якщо сервер стоїть у Вашому офісі, а не у провайдера, то цей трафік коштує не менше 100 доларів Очевидно, що заплатити 20 20 провайдеру набагато вигідніше. 


Найбільш захищені і продуктивні веб-сервери - це сервери на платформі UNIX. Проте не у кожної організації є фахівці з налаштування UNIX. Обсяг роботи з підтримання сервера досить великий, але наймати людину на UNIX - дорого. Краще заплатити 20 баксів провайдеру і вирішити всі проблеми з сервером. 


Нормальний веб-сервер повинен бути підключений до інтернету і мати адресу. Тільки в цьому випадку відвідувачі зможуть потрапити на веб-сайт. Незважаючи на велику кількість комп'ютерів, підключених до інтернету, глобальні адреси у великому дефіциті. У зв'язку з цим далеко не кожна організація може мати власний веб-сервер. 


Один з популярних питань, які задають користувачі - чи складно знайти організацію, яка пропонує послуги хостингу? 


На даний момент в Україні існує більше 100 організацій, що пропонують послуги хостингу. Причому більша частина серверів використовує платформу UNIX APACHE PHP MYSQL (Операційна система Unix, веб-сервер Apache, серверні скрипти на мові PHP, база даних MySQL). Оскільки ми використовуємо ту ж саму платформу, ніяких складнощів з хостингом у користувача бути не повинно.


Створення сайтів - огляд ринку, Андрій Воловик, м.Київ.

Погода, Новости, загрузка...