Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 20:08
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

---
25 сентября 2022, 08:58

У Бердичеві дві жінки самотужки затримали озброєного нападника

Подія трапилась 22 вересня у м. Бердичеві. Матір з донькою застали у своїй квартирі незнайомця, який накинуся на них з ножем. Жінки не розгубилися, молодша з них самотужки знешкодила нападника. Сміливиці тримали його до приїзду поліцейського наряду і передали в руки правоохоронцям.

Близько півдня до поліції зателефонувала жителька райцентру і повідомила, що у під’їзді своєї 5-поверхівки вони з матір’ю утримають небезпечного чоловіка. Для з’ясування обставин на місце спочатку прибули патрульні поліцейські сектору реагування Бердичівського райвідділу, а згодом і слідчо-оперативна група.
Заявниці, мати і донька, які мешкають у будинку, передали правоохоронцям самотужки затриманого чоловіка. За словами жінок, їх не було вдома близько пів години. Коли ж повернулися і мати спробувала відімкнути вхідні двері, виявилось, що вони замкнені із середини. З оселі господині почули сторонній шум і чийсь полохливий тупіт. Раптом двері розчахнулися і просто на жінок з їх квартири вибіг непроханий гість, який погрожував застосуванням до них ножа.

Втім, відважні бердичівлянки не розгубилися. Молодша з них вибила з рук нападника гострий предмет, разом з матір’ю поклали його на підлогу на сходинковому майданчику і знерухоміли до приїзду поліцейських.

– Затриманим таким чином виявився 59-річний уродженець кавказького регіону, нині житель м. Житомира. Раніше він неодноразово судимий за крадіжки. Востаннє з місць позбавлення волі звільнився у травні цього року. З’ясовано, що до помешкання бердичівлянок він потрапив, підібравши ключ до вхідних дверей, сподіваючись, вочевидь, винести цінні речі, - повідомив т.в.о. начальника Бердичівського райвідділу Сергій Рудницький.

Нині чоловік під вартою у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 187 (Розбій) КК України. У рамках досудового розслідування поліцейські перевіряють чоловіка на причетність до інших правопорушень.
Тим часом 23 вересня у Головному управлінні Нацполіції Житомирщини керівники відзначили сміливу бердичівлянку за допомогу поліції у затриманні правопорушника Подякою ГУНП.

Пані Людмила зізналась, що знайома з азами самозахисту, це і стало в нагоді в небезпечній ситуації. Каже, на її місці, певно, так вчинив би кожен, хто застав у своїй оселі незнайомця.

– Сміливість, відчайдушність і рішучість українців у справі захисту їм належного – наша сильна національна риса. Дякуємо вам за реальну допомогу поліцейським! – зазначив т.в.о. начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор, вручаючи заохочення бердичівлянці.
Погода, Новости, загрузка...