Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 18:24
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 июня 2012, 01:06

Володимир Дебой: для мене важливим є реалізація соціальних проектів

Реалізація соціально важливих проектів: шкіл, садочків, прибудинкових територій є пріоритетним для міського голови Володимира Дебоя. Про це він зазначив, 21 червня, під час брифінгу в перерві сесії
Володимир Дебой: для мене важливим є реалізація соціальних проектів
Серед важливих для Житомира проектів є утеплення дитячих садочків, заміна мереж зовнішнього освітлення. Рішенням сесії 21 червня 2012 року збільшено розмір статутного фонду КП «Міськсвітло» для реалізації проекту заміни мереж освтлення у м. Житомирі. Як повідомив Володимир Дебой, шведська асоціація НЕФКО надає Житомиру 3 млн.грн. під 3% річних, що є вигідним і нижчим від рівня інфляції. «Ці кошти будуть спрямовані на заміну освітлення із ламп розжарювання на світлодіодні та реалізацію пілотного проекту з комплексного утеплення дитячого садочка. Житомир отримав не тільки підтвердження на видачу кредиту від НЕФКО, а й погодження від Міністерства фінансів України», – мовив керівник міста.

Таким чином збільшення статутного фонду КП «Міськсвітло» на 1,5 млн.грн. передбачає реалізацію проекту по заміні мереж освітлення у м. Житомирі.

Міський голова також акцентував увагу на нинішньому стані кінотеатру «Космос», який є занедбаним і розвалюється. «Цей об’єкт повинен мати друге життя», – наголосив керівник міста, так же, як має друге життя фонтан на пл. Польовій та дитячий майданчик навпроти. Адже з початку місячника з благоустрою мікрорайон Польова суттєво почав змінюватись: відновлено роботу фонтану «Космонавт», вперше за 15 років там проведено освітлення, здійснено благоустрій скверу навколо фонтану, за 2 місяці побудовано за кошти благодійників дитячий майданчик навпроти
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...