«Вчорашня комісія, яка розглядала проблемні питання в освіті, не дійшла згоди - думки розійшлися. Більшість членів і депутатської комісії і робочої групи висловлювалися про те, що потрібно вирішувати проблему в управлінні освіти на кадровому рівні. Але це питання - до міського голови і потрібно робити все законно. А приймати таке рішення на комісії і давати незаконну рекомендацію - вважаю що немаємо такого права», - заявила заступник міського голови Наталія Леонченко у коментарі «Рупор Житомира» стосовно ситуації в міському управлінні освіти.
«Ми вирішили надати міському голові розгорнутий протокол засідання комісії, аби він мав можливість ознайомитися з думкою кожного члена робочої групи і постійного депутатської комісії. І приймати на своєму рівні певні рішення!», - наголосила заступник міського голови.
«Начальнику управління освіти рекомендовано вступити в переговорний процес щодо укладання колективного договору. Це те – що вимагав профспілковий комітет і що лягло в основу у висловлення недовіри. А далі - нехай колектив будую свої стосунки», - підкреслила Наталія Петрівна.