Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 20:08
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 мая 2015, 18:58

На залізничній станції в Житомирській області школярки організували жахливу бійку і все знімали на відео

Міліція з’ясовує обставини суперечки, внаслідок якої учасниці конфлікту отримали тілесні ушкодження, одна з них госпіталізована до лікарні.

На фоні неприязних відносин, що склалися між підлітками, ті вирішили розібратися зовсім не по-дівчачому. Створивши спільноту в соціальній мережі, домовилися про час і дату зустрічі.

Ввечері 10 травня двоє дівчат з’ясовували свої стосунки у бійці біля шляхопроводу, що розташований над залізничними коліями поблизу станції Бердичів-Житомирський. За суперечкою спостерігали їх однокласники, які фільмували побачене на свої мобільні телефони.

В результаті школярки отримали чисельні синці і подряпини на тілі. Одна відбулася більш незначними травмами, а інша була госпіталізована до Бердичівської лікарні. Лікарі констатують закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, на стегні дівчини виявлена гематома від укусу.

Дівчата – однокласниці, сусідки по під’їзду. Правоохоронці встановили, що учениці товаришували, згодом між дівчатами промайнула блискавка – спілкуватися перестали, але конфлікт ніяк не вирішувався. Зарадити колишнім подругам намагалися батьки і вчителі, та все було марно.

Попередньо дії дівчат кваліфіковано за ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Міру покарання до батьків визначить суд, адже учасники злочину – неповнолітні.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...