Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 16 липня 02:55
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 мая 2012, 09:40

У Житомирі порушено кримінальну справу за фактом функціонування маштабного нелегального пункту прийому металобрухту

Слідчим управління УМВС України в Житомирській області 17 травня порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 213 (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) Кримінального кодексу України за фактом здійснення операцій з брухтом кольорових і чорних металів без державної реєстрації або без спеціального дозволу (ліцензії), одержання якого передбачено законодавством.

Так, оперативниками УДСБЕЗ УМВС було встановлено, що з березня по травень 2012 року працівники одного з товариств Дніпропетровщини організували на території м. Житомира масштабний пункт прийому та схову металобрухту, де і проводили нелегальні операції з брухтом кольорових та чорних металів без належних документів.

У ході розслідування кримінальної справи металолом, як свідчення незаконної діяльності, було вилучено та передано під відповідальне зберігання.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...