Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 15:29
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 января 2013, 01:14

В Житомирі у підприємства відбирають багатомільйонний майновий комплекс

В Житомирі у підприємства відбирають багатомільйонний майновий комплекс
Житомирські новини Як повідомляє Рупор Житомира, нещодавно виконано судове рішення, постановлене за позовом Генеральної прокуратури України в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України.

Унаслідок чого державному сільськогосподарському підприємству Земельний фонд повернуто розташований у м. Житомирі цілісний майновий комплекс вартістю близько 3,9 млн грн, який перебував у незаконному володінні приватного суб’єкта господарювання.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...