Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 21:38
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 августа 2013, 22:27

В Житомирі - чергове шахрайство!

Прокуратурою м. Житомира затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 357, ч.2 ст.190 стосовно особи, обвинуваченої у незаконному заволодінні документами та шахрайстві.

Досудовим слідством установлено, що житомирянка викрала у жительки області паспорт громадянина України та картку фізичної особи-платника податків.

Згодом за чужими документами намагалася двічі оформити кредити для придбання побутової та комп’ютерної техніки на суму понад 9 тис. грн. Під час останньої спроби незаконно заволодіти коштами банку особу затримано працівниками правоохоронних органів.

Кримінальне провадження скеровано для розгляду по суті до Богунського районного суду м. Житомира.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...