Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 01 серпня 19:06
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 октября 2013, 06:15

Жахливе ДТП на Житомирщині забрало ще одне життя

176 порушень Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж минулої доби. Затримано 26 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 34 адміністративні протоколи на водіїв за перевищення швидкісних режимів.

За минулу добу зафіксовано 1 дорожньо-транспортну пригоду, в якій 1 людина загинула.

Близько 19.10 18 жовтня на 7 км автодороги Житомир – Могилів-Подільський, в смт. Гуйва, Житомирського району, водій автомобіля RANGE ROVER, 47-річний громадянин іноземної держави, рухаючись в напрямку м. Бердичева, здійснив наїзд на пішохода, 39-річного жителя м. Бердичева, який перетинав проїзну частину справа наліво відносно руху автомобіля в зоні дії нерегульованого пішохідного переходу. Внаслідок ДТП пішохід від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди.

Шановні громадяни! [/b]Державтоінспекція звертається до водіїв: постійно проявляйте пильність по відношенню до пішоходів, надавайте їм перевагу в русі при проїзді перехресть і пішохідних переходів, Вам належить головна роль в попередженні ДТП.


УДАІ УМВС України
в Житомирській області
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...