Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 30 липня 19:48
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 декабря 2013, 08:25

У Новорічну ніч в Житомирі працюватиме громадський транспорт

У новорічну ніч із 31 грудня 2013 року на 01 січня 2014 року в Житомирі працюватимуть 6 тролейбусів за найбільш популярними маршрутами №1 та №2. Про це повідомив сьогодні, 30 грудня 2013 року, заступник міського голови Юрій Мойсеєв.

«За маршрутом №1 працюватимуть 3 тролейбуси, у тому числі – новорічний, який возитиме житомирян безкоштовно, а також – 3 тролейбуси за маршрутом руху №2», – інформував Юрій Мойсеєв.

Нагадаємо, за ініціативи Житомирського міського голови Володимира Дебоя у Новорічну ніч новорічний тролейбус №2263 із костюмованими Дідом Морозом та Снігуронькою возитиме житомирян безкоштовно.

Таким чином житомиряни зможуть приїхати до головної ялинки міста, щоб зустріти Новий 2014 рік разом. Міський електротранспорт їздитиме до 05.00 год. ранку.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...