Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 18 лютого 00:29
Анонси
В епіцентрі
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським Житомирщини

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 февраля 2014, 05:48

Як у Житомирі дітей годують в дитсадках!

До питань організації харчування дітей у ДНЗ, ЦРД, НВК міста Житомир залучена велика кількість людей – від кухарів, медичних сестер, працівників навчальних закладів, до спеціалістів управління освіти міської ради. Про це під час проведення брифінгу 17 лютого 2014 року повідомила начальник управління освіти Житомирської міської ради Надія Полівода.

«У порівнянні з минулим роком стан харчування у цьому році покращився не тільки в кількісному, але й у якісному показниках. Основні групи продуктів постачаються на рівні 95%», – зазначила Надія Полівода.

Якщо у минулому році молоко і молочні продукти постачалися у дитячі садочки на рівні 70-75%, то наразі ДНЗ на 100% забезпечені молочною продукцією. Крім цього, забезпечені м’ясом на 95-100%, овочами і фруктами на рівні 90%, соками – 95%.

Як повідомила начальник управління освіти міської ради, у 2013 році вперше виділено кошти на закупівлю холодильно-технологічного обладнання у сумі 230138,4 грн. До закупівлі обладнання долучилися і батьки.

За рахунок міського бюджету та спонсорів упродовж 2013 року проведені ремонти харчоблоків у ДНЗ №27, 33, 39, 40, 52, 56, 63, 69, 73, НВК № 34, комор для зберігання продуктів у ДНЗ № 29, 37, 73, НВК № 34.

«Сподіваємося, що учасники тих торгів, які ще залишилося провести, будуть сумлінними та нададуть усю необхідну документацію і ми вчасно завершимо всі процедури щодо постачання якісними продуктами харчування ДНЗ м. Житомира», – наголосила Надія Полівода.

Триває процедура торгів для постачання масла, риби і твердого сиру. Ці продукти компенсуються за рахунок таблиці взаємозамінності.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...