Як повідомляє Рупор Житомира, для двох жителів одного з сіл Летичівського району бажання підзаробити закінчилося жорстокими розбірками зі своїми роботодавцями
Приятелі зібралися і вирушили на заробітки до сусідньої Житомирської області на валку лісу. Виконавши зазначений обсяг робіт, вони почали збиратися додому, але, за словами потерпілих, роботодавці з ними не розрахувалися, тож чоловіки у вигляді компенсації вирішили забрати інструмент, яким вони працювали — дві бензопили загальною вартістю трохи більше п’яти тисяч гривень.
Та роботодавці не забули їм цього. Винайнявши автомобіль, двоє мешканців з міста
Житомир 30-ти та 27-ми років та 31-річний мешканець Луганської області пізнього вечора приїхали до села, де мешкали їхні колишні працівники.
Спочатку вони вдерлися до будинку одного з потерпілих. Двері відчинила дружина, яка повідомила, що чоловік наразі перебуває в Одесі. Насправді ж він був у сусідній кімнаті, і, знаючи, чого чекати від цих відвідувачів, вже телефонував до місцевого райвідділу міліції. Непрохані гості тим часом, не довго думаючи, вдарили жінку молотком і змусили зняти усі прикраси: золоті сережки, каблучку, ланцюжок із хрестиком. Почувши все-таки, що чоловік перебуває поряд, зловмисники кинулися до нього, побили та відібрали усе цінне: мобільний телефон, каблучку та 350 гривень. А потім заштовхали бідолашного в автомобіль і змусили показати, де живе його напарник. На іншому обійсті діяли за тією ж схемою: побили чоловіка та дружину і відібрали у них золоті прикраси.
В обох випадках розбійники змусили своїх жертв написати розписки про те, що жодних претензій до них не мають. Коли ж зловмисники виходили з будинку, їх якраз зустрів наряд міліції, викликаний першим потерпілим.
Наразі усі троє перебувають під вартою. Проти них порушено кримінальні справи за ч.3 ст.187 «Розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище». Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.