Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 04:24
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 марта 2024, 09:00

Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді

25 березня заслужений артист України Олександр Яремчук вкотре доставив гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та медичних засобів від волонтерів зі швейцарської Асоціації “Солідарність без кордонів”.
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді
Баранівська громада щиро дякує всім донаторам Швейцарії за підтримку, яка зараз є дуже важлива. Також для спостереження та захисту кордонів для захисників передали дрон — MAVIC 2.

Загалом подружжя заслужених артистів України Олександр та Яніна Яремчуки постійно допомагають громаді та всім хто цього потребує. Зокрема у травні 2023 року представники швейцарської асоціації “Солідарність без кордонів” завітали до України з гуманітарною допомогою вагою понад 2,5 тонни. Тоді були передані медикаменти та техніка для шпиталів, а також велика кількість спорядження для рятувальників.

Та вже у вересні привезли у Баранівську громаду пожежно-рятувальний автомобіль та 10 тонн гуманітарної допомоги, а це одяг, домашні речі, продукти, ліки, засоби гігієни, які збирали небайдужі швейцарці. Швейцарські волонтери взяли на себе всі видатки на придбання машини та оформлення документів, а гроші на пальне для того, щоб її привезти в Україну, дорогою у понад дві тисячі кілометрів, подружжя артистів збирали під час благодійних концертів.

Разом до перемоги!
Погода, Новости, загрузка...