Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 10:47
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 июля 2012, 19:03

На Житомирщині демонтують незаконну рекламу комуністів

На Житомирщині демонтують незаконну рекламу комуністів
Як повідомляє Рупор Житомира ,міськвиконком Олевської міської ради на зауваження місцевих свободівців прийняв рішення демонтувати незаконно встановлений на вулиці Свято-Миколаївській рекламний стенд з символікою КПУ.

Окрім того, в зв’язку з порушенням Законів України про рекламу та діяльність політичних партій притягнули до адміністративної відповідальності осередок КПУ за невиконання попереднього рішення Олевської міської ради щодо демонтування незаконно встановленого рекламного стенду власним коштом.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...