Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 08 червня 11:58
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03
На Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03
На Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на провулку ЧервономуНа Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’яті

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 августа 2011, 09:55

На Житомирщині керівника податкової району "взяли" на хабарі

Посадовець будучи службовою особою отримав від одного з приватних підприємців хабар
Нещодавно за матеріалами управління боротьби з організованою злочинністю УМВС Житомирщини обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 ст. 368 (Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара) Кримінального кодексу України, відносно керівника однієї з районних державних податкових інспекцй Житомирської області.

Посадовець будучи службовою особою отримав від одного з приватних підприємців хабар у сумі 9 000 гривень за вирішення питання щодо зменшення сум податкових зобов’язень, донарахованих за актом перевірки.

Правоохоронці затримали податківця „на гарячому” в момент отримання ним замовлених грошей. Відносно посадовця обрано запобіжний захід підписка про невиїзд.

Слідство по даному факту триває.

Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...