Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 04 січня 18:14
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 августа 2011, 09:18

В Житомирі - черговий житловий скандал

Їх турбує те, що генеральне перепланування житлової квартири на першому поверсі під офіс може
У житомирських та центральних засобах масової інформації набуло резонансу намагання жителів одного з багатоповерхових будинків позбутися небажаного сусідства.

Їх турбує те, що генеральне перепланування житлової квартири на першому поверсі під офіс може призвести до руйнацій приміщень і комунікацій старої будівлі. Хрущовка за адресою вул. Довженка,60 вже має тріщини у зовнішніх стінах біля тієї самої квартири, де ведеться перебудова. Новий власний - держслужбовець і депутат міськради отримав необхідні дозволи для облаштування тимчасового офісу, проте, у порушення цивільного кодексу, думкою сусідів по будинку ніхто не поцікавився. Будівельний майданчик і роботи, що ведуться біля під’їзду вже багато місяців, створюють незручності жителям, наразі через недбале будівництво засмітилися зливи і біля будинку постійно стоїть смердюча калюжа.

Ініціативна група жителів будинку обійшла вже з десяток інстанцій – ані розуміння чиновників, ані вирішення проблеми поки що не знайдено. Хоча міський голова Житомира Володимир Дебой неодноразово висловлювався, що перебудови на перших поверхах житлових будинків найчастіше завдають шкоди і варто припинити подібну практику:

«Треба припинити давати дозволи на перебудову на перших поверхах. Нам потрібен житловий фонд – у нас на нього велика черга. А бізнес нехай будує приміщення і в них працює» – зазначає Володимир Дебой.

Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...