Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 10:05
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 августа 2011, 10:25

«Батьківщина»: На в’їзді до Житомира ДАІ організувала кордон

Про це в коментарі ЗМІ повідомив перший заступник голови Чернівецької обласної організації
На Буковині у водія, який мав везти прихильників екс-прем’єр-міністра, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко до Києва для участі у безстроковій акції протесту на її підтримку під стінами Печерського райсуду, міліціонери відібрали водійські права.

Про це в коментарі ЗМІ повідомив перший заступник голови Чернівецької обласної організації ВО "Батьківщина" Василь Мельник. За його словами, в неділю, 7 серпня, із Чернівців та області мали виїхати близько 500 активістів "Батьківщини". Проте, представникам Кіцманської районної організації не вдалося потрапити до столиці, оскільки у водія автобуса, який мав їх везти, співробітники ДАІ відібрали водійські права.

Крім того, мікроавтобуси з Чернівців, які вчора вирушили до української столиці пройшли три кордони міліції.

"Перший кордон був за Хмельницьким перед Вінницею. Нас зупинили на півтори години. Їхали чотири автобуси. Аби проїхати далі, з нашого автобусу довелося заплатити 500 гривень міліціонерам. Інший автобус розрахувався з правоохоронцями 300 гривнями", — розповіла журналістам голова Сторожинецької районної організації ВО "Батьківщина" Катерини Гуцуляк.

"Другий кордон організували на в’їзді до Житомира, третій — перед Києвом. На кожному посту було по 25 міліціонерів. Ми казали, що їдемо у Києво-Печерську Лавру. Хтось відбріхувався екскурсіями до столиці. Наші автобуси пропустили, а ось близько 30 автобусів з Івано-Франківщини і Тернопільської області до Києва так і не потрапили", — додала активістка "Батьківщини".

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...