Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:44
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 августа 2011, 09:37

Янукович під Житомиром відкрив розвязку вартістю 200 мільйонів гривень

Всі знають, що вона трирівнева і що в Європі аналогів їй є лише один: мовляв, лише
Про технічні характеристики цієї розв'язки писалося декілька років.

Всі знають, що вона трирівнева і що в Європі аналогів їй є лише один: мовляв, лише у Хорватії є щось настільки "круте", як те, що збудували під Житомиром. Та й справді, хіба не круто - "вбухати" у перехрестя 200 мільйонів гривень!

Отож, нам є чим вже гордитися. "Ворота" у Житомир зі сторони Києва стали, справді, золотими. Та й дорога від розв'язки до міста, яка стала заслугою Рижука, теж вселяє гордість.

Тепер і інвестор сюди потягнеться. Як кажуть, "понти дороже дєнєг".

Відкривати розв'язку приїхав сам Президент України. Об'єкт же загальнодержавного значення та ще й у рамках підготовки країни до Євро-2012. Звісно, без Євро розв'язки нам не бачити було б. Так що, спасибі Григорієві Суркісу - він, кажуть, доклався до того, щоб єврочемпіонат провели саме у нас.

Григорій Михайлович на відкриття розв'язки під Житомиром не приїхав. А ось Борис Вікторович Колесников, відповідальний за проведення єврочемпіонату віце-прем'єр, був присутній. Також виділив годинку свого безцінного часу, щоб порадіти за успіхи Житомирщини і головний аграрій країни, наш земляк Микола Присяжнюк. З місцевих партійців був помічений очільник житомирських регіоналів Микола Туфанов. З Президентом під'їхав Сергій Рижук, Йосип Запаловський, Володимир Дебой.

Янукович приїхав, сказав вітальне слово, перерізав стічку, перекинувся декількома словами з Рижуком та Колесніковим, подивився, як шляхопроводом проїжджають перші машини у сторону Житомира, сів у машину і поїхав. Підходу до преси не було.

Репортер Житомира
Погода, Новости, загрузка...