Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 22:42
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 августа 2014, 19:10

Сергій Машковський: «Усі кадрові призначення на Житомирщині будуть погоджуватися з громадою»

Громадські активісти 15 серпня провели акцію протесту біля облдержадміністрації. Вони висловили своє незадоволення призначенням нового начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області.
Сергій Машковський: «Усі кадрові призначення на Житомирщині будуть погоджуватися з громадою»
З представниками громадськості зустрівся голова облдержадміністрації Сергій Машковський. Він наголосив: «Усі кадрові зміни на Житомирщині будуть погоджуватися з громадою. Перед призначенням на посаду голови облдержадміністрації я також спілкувався з активістами. Усі мої заступники теж будуть спілкуватися з людьми та давати відповіді на всі запитання. Саме тому, кандидат на посаду начальника УМВС в області має зустрітися з громадою і зрозуміти настрої та вимоги жителів області».

Начальник департаменту кадрового забезпечення Міністерства внутрішніх справ України, полковник міліції Віктор Слівінський запевнив активістів у тому, що доповість Міністру внутрішніх справ про те, що громада Житомирської області має пропозиції щодо кандидатів на посаду начальника УМВС, які розглядатимуться на засіданні профільної комісії. Остаточне кадрове рішення буде прийняте з урахуванням думки громади.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...