Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 листопада 18:15
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 марта 2019, 15:29

Заява Житомирського обласного осередку ВО «Батьківщина» про злочин

Починаючи з 20 березня 2019 року на Житомирщині розпочалася нова хвиля тиску на членів окружних та дільничних виборчих комісій , спостерігачів та партійний актив на місцях з боку невстановлених осіб.
Заява Житомирського обласного осередку ВО «Батьківщина» про злочин
Зокрема, із використанням SIP-телефонії (віртуальних телефонних номерів, зареєстрованих начебто у Німеччині - +496040286519, +496005352614, +496005863429, +496908742241) невідомі особи дзвонять на мобільні телефони членів окружних та дільничних виборчих комісій від ВО «Батьківщина» та в короткій, записаній на автовідповідач розмові категорично застерігають від участі у виборах в якості члена виборчої комісії та голосування за кандидата в Президенти України від ВО«Батьківщина» Юлію Тимошенко.

Зміст записаного на автовідповідач тексту наступний:
«Шановний (а)…………………………….., ми знаємо, що ви є членом ОВК/ДВК від Юлії Тимошенко, тому поки по доброму радимо вам утриматись від участі у виборчому процесі та голосування на її користь».

Таким чином, використовуючи моральний тиск на актив ВО «Батьківщина», невідомі злочинці перешкоджають волевиявленню людей під час обрання Президента України.

Житомирська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» засуджує дії того кандидата в Президенти, який використовує в своїй політичній боротьбі такі злочинні методи морального тиску на опонентів. Злочинами європейську Україну не розбудуєш.

За фактами злочинної діяльності невстановлених осіб направлена заява в поліцію.

Прес-служба Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»
Погода, Новости, загрузка...