Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 05:24
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 февраля 2015, 17:06

На Житомирщині підприємство змусили сплатити до місцевих бюджетів понад 300 тис грн боргу

За реагування органів прокуратури Житомирської області до місцевих бюджетів підприємством реально сплачено понад 300 тис грн боргу з втрат сільськогосподарського виробництва.

Як уже повідомлялося, судом задоволено прокурорський позов, поданий в інтересах Житомирської міської та обласної рад, та зобов’язано ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд» сплатити заборгованість на суму 306 тис грн з втрат сільськогосподарського виробництва.

Таку суму транспортне підприємство не сплатило у зазначений законодавством термін за вилучення земель сільськогосподарського призначення площею понад 5, 5 га.

Наразі борг сплачено у повному обсязі.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...