Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 09:47
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 апреля 2015, 08:03

У Житомирі вибухнув скандал: Студентів змушують збирати підписи проти перейменування вулиці Чапаєва на вулицю Степана Бандери

Увечері, 8 квітня студенти Житомирського державного технологічного університету ходили по мешканцям вул. Чапаєва, збираючи підписи проти перейменування вулиці.

Про це завив свободівець Віктор Брокарєв, який проживає на Чапаєва, повідомляє Рупор Житомира.

«До мене увечері погрюкали. Відкриваю, а там молоді люди. Кажуть, що цікавляться думкою мешканців з приводу перейменування вул. Чапаєва. У бланку заява до в. о. мера Цимбалюк з проханням вулицю в Степана Бандери не перейменовувати. Я сказав, що навпаки «за». Вони відказали, що тоді не треба підписуватись. Я здивувався. Викликав побратимів та журналістів», - розповідає свободівець.

На місце прибули журналісти та свободівці. Вони запитали молодих людей, хто доручив їм збирати голоси. Ті, зізнались, що студенти Політеху. Збирати підписи їх «попросила» викладач кафедри управління персоналом Юлія Богоявленська. На питання, чи пов’язані з якоюсь політичною силою, ті відповіли, що декілька разів працювали на акціях «Самопомічі».

«Ми зателефонували викладачці. Вона зазначила, що це лише опитування. Але по бланку видно, що це конкретно заява на скасування ініціативи громади та депутатів Житомирської міськради щодо перейменування вулиці з ім’ям ката українського народу», - сказав Сидір Кізін.
За словами свободівця, такі дії не що інакше, як використання адмінресурсу.

«Це не припустимо. Ми вимагатимемо пояснень у керівництва Вишу», - підсумував Сидір Кізін.

До речі, під час засідання комісії з топоніміки свободівці виступили з ініціативою за власний кошт профінансувати видатки пов'язані з перейменуванням вулиці Чапаєва на вулицю Степана Бандери, а також найменування вулиць на честь борців за волю України Романа Шухевича та Миколи Сціборського.

ВІДЕО:


У Житомирі вибухнув скандал: Студентів змушують збирати підписи проти перейменування вулиці Чапаєва на вулицю Степана Бандери
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...