Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 20:26
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 апреля 2015, 08:08

Скандально відомий генерал з Житомира дав «відповідь» Путіну

У своєму інтерв'ю начальник Генштабу ЗСУ генерал-полковник, депутат Житомирської оласної ради Віктор Муженко дав відповідь на запитання по Путіну:

Нещодавно Володимир Путін під час прес-конференції заявив про відсутність російських військ і на підтвердження послався на вашу січневу заяву про те, що Збройні Сили України не ведуть бойових дій з частинами регулярної російської армії.
- Ці мої слова були вирвані з контексту. Справді, 29 січня під час прес-конференції я сказав, що «є факти участі російських військовослужбовців, громадян Російської Федерації у складі незаконних військових формувань в бойових діях. Бойових дій з підрозділами регулярних військ російської армії ми не ведемо». На той час дійсно підтверджених безпосередніх зіткнень з регулярними військами Російської Федерації не було задокументовано.

Нині, ми вже маємо підтверджені факти участі регулярних військ Російської Федерації, зокрема в боях в районі населених пунктів Чорнухіне, Логвінове та Дебальцеве протягом лютого цього року. Зараз я вже можу говорити про те, що в цих боях українська армія завдала важких втрат саме російській армії і зірвала її агресивні плани подальшого наступу.

Зараз Україна чітко дотримується Мінських угод, залишаючи за собою право на адекватну реакцію у разі їх порушення протилежною стороною.

Водночас ми знаємо, що і сьогодні регулярні частини російської армії продовжують знаходитися в Україні. Наприклад: 15-та окрема мотострілецька бригада 2-ї армії Центрального військового округу, 8-ма окрема мотострілецька бригада, 331-ий повітрянодесантний полк з Костроми 98-ї повітряно-десантної дивізії та інші. Ми маємо перелік усіх російських військових частин, що зараз перебувають в Україні, їх місця дислокації, кількість особового складу та наявне у них озброєння.

Ми також знаємо, що військові частини, військовослужбовці яких брали участь в окупації Донецької та Луганської областей, готуються до участі в спільному з військовими підрозділами інших держав параді, який планується 9 травня на Красній площі у Москві. Наприклад — підрозділи тієї самої 98-ої повітрянодесантної дивізії з Іваново та 106-ї повітрянодесантної дивізії з Тули.

На сьогодні у нас достатньо сил і засобів у зоні АТО для того, щоб підтримувати стабільний режим функціонування перемир’я і, якщо буде потрібно, відбити будь-який напад. Загальний стан українських Збройних Сил можна оцінити як готовий до виконання завдань за призначенням.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...