Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 05:16
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 июня 2015, 10:14

На Житомирщині перекинувся автомобіль киянина

За минулу добу зафіксовано 2 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 2 людей отримали тілесні ушкодження.

29 червня близько 00.30 на 139 км автодороги Київ – Ковель, водій автомобіля «Форд Гранада», житель Київської області, 1986 р.н., рухаючись в напрямку м. Києва, не вибрав безпечної швидкості руху, допустив занос та перекидання автомобіля в лівий кювет.

Унаслідок ДТП водій отримав тілесні ушкодження та доставлений до медичного закладу.

Державна автомобільна інспекція звертається до водіїв: будьте уважними, вибирайте безпечну швидкість руху, щоб мати змогу постійно контролювати та безпечно керувати транспортним засобом. Виконуючи будь-який маневр, переконайтесь, що це буде безпечно по відношенню до інших учасників дорожнього руху.

Загалом упродовж минулої доби працівниками Державтоінспекції було виявлено та припинено 144 порушення Правил дорожнього руху на автошляхах області. Затримано 20 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 12 адміністративних протоколів на водіїв за перевищення швидкісних режимів.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...