Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 13:43
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 июля 2015, 18:55

Служба безпеки України припинила діяльність в Житомирській області двох нарколабораторій. ФОТО

Управлінням СБ України в Житомирській області спільно з органами міліції і прокуратури Житомирської області викрито і припинено діяльність двох потужних нарколабораторій та затримано групу осіб, причетних до виготовлення та збуту мешканцям м. Житомира, області та прилеглих регіонів наркотичних засобів (амфетоміну та марихуани), виготовлених з придбаних за кордоном складових.

Встановлено, що зловмисники, використовуючи приватний будинок на території Житомирської області за допомогою високовартісного обладнання налагодили повний процес виготовлення амфетоміну з метою його подальшого збуту на території Західного регіону України.

Крім того, використовуючи інший приватний будинок в центрі м. Житомира обладнали його відповідним чином для посіву та вирощування з метою подальшого збуту конопель.

У ході проведення обшуків вказаних нарколабораторій та помешкань зловмисників співробітниками Управління виявлено та вилучено наркотичні засоби, бойову гранату «Ф-1», набої, холодну та травматичну зброю, а також речові докази злочинної діяльності вказаних осіб.

Наразі, у ході досудового розслідування особам, причетним до злочину планується оголошення підозри у вчиненні злочину, передбаченого ст.307 КК України та обрання стосовно них запобіжних заходів.

Служба безпеки України припинила діяльність в Житомирській області двох нарколабораторій. ФОТО

Служба безпеки України припинила діяльність в Житомирській області двох нарколабораторій. ФОТО
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...