Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 квітня 12:59
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого удару
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого удару
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого ударуВіталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадами

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 июля 2015, 10:43

В Житомирській області у водоймі втопився 13-річний хлопець

Житомирська міліція застерігає батьків: з початку літа в області у результаті нещасних випадків загинуло 12 дітей та 9 травмовано!

На території області значно збільшилась кількість нещасних випадків з дітьми: у червні їх сталося 7, а за три тижня липня – уже 14. У результаті 12 дітей загинуло та ще 9 травмовано. Міліція застерігає батьків: дбайте про безпеку дітей, не залишайте їх без нагляду.

Відповідальність за безпечний літній відпочинок дітей несуть батьки та особи, які їх заміняють.

Небезпека може чатувати на дорозі, водоймі, під час дитячих ігор та розваг. Але біда трапляється тоді, коли діти залишаються без нагляду і контролю дорослих.

Так, 19 липня у с. Андріяшівка Бердичівського району у водоймі втопився 13-річний житель с. Мартинівки.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...